Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00 – 17:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок, вівторок, середа, п'ятниця 8:00 – 15:00
 • Четвер 8:00 -- 19:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя Вихідний
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок, вівторок, п'ятниця 8:00 – 16:00
 • Середа 8:00 – 17:00
 • Четвер 8:00 – 18:00
 • Субота 9:00 – 18:00
 • Неділя 9:00-15:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця Тимчасово не працює
 • Субота Тимчасово не працює
 • Неділя Тимчасово не працює
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 9:00 – 17:00
 • Субота 9:00 – 14:00
 • Неділя Вихідний

Олександра Касперська: «Най-най перший погляд малюка був спрямований саме на мене»

Клініка ISIDA робить подарунок майбутнім мамам – пропонує скористатися такими спеціальними пропозиціями:

«ISIDA test drive» – це можливість отримати безкоштовно першу консультацію лікаря-гінеколога у відділеннях клініки ISIDA:

А також – пройти УЗ-дослідження в цих відділеннях.

Скориставшись спеціальною пропозицією «ISIDA test drive», Ви отримуєте можливість особисто ознайомитися з клінікою ISIDA, сформувати власну думку про рівень професіоналізму фахівців клініки, рівень сервісного обслуговування тощо. Ця спеціальна пропозиція дійсна тільки для пацієнток у першому триместрі вагітності, які ще жодного разу не були в клініці ISIDA.

Пологи в клініці ISIDA залишилися в пам'яті Олександри Касперський безліччю дуже важливих особисто для неї деталей. Її розповідь – про найважливішу подію в житті.

Олександро, розкажіть, будь ласка, чому вирішили довірити народження дитини саме ISIDA?

Коли йдеться про таку надзвичайну подію як пологи, медичний заклад обирають дуже ретельно. Досвід подруг, які народжували в інших пологових будинках, був гнітючим, окрім того з’ясувалося, що нижча вартість послуг там – це абсолютна ілюзія. Сьогодні альтернативою державним пологовим будинкам стали приватні, однак це зовсім нові центри, а для мене дуже важливим моментом було відлагодженість усієї системи надання медичних послуг.

Най-най перший погляд малюка був спрямований саме на мене

ISIDA мені порадили ще з десяток років тому, я зверталася сюди за консультаціями – і від спілкування з лікарями залишилося відчуття емоційного комфорту.

Напевне, Ви мали попереднє бачення перебігу пологів. Чи так усе було насправді?

Звісно, все відбувалося не так, як я уявляла! На ранок у мене була купа планів. Уночі, коли приїхала в ISIDА, була абсолютно переконана, що в мене ще повно часу, і через кілька годин, коли я оформлю всі необхідні документи, ще встигну до косметолога. Але з’ясувалося, що непростий і довгий процес пологів уже розпочався...

Наближення пологів неминуче викликає хвилювання. Які моменти непокоїли Вас найбільше?

У мене дуже низький больовий поріг, тому лякала думка про «протокольний» підхід медиків. Тож хочу особливо відзначити уважність лікаря, який забезпечив анестезію саме в той момент, коли це було потрібно, з урахуванням індивідуальних особливостей мого організму. Мабуть, більше, ніж болю, я боялася безпорадності, обумовленої фізіологічністю процесу. Це було дуже важливим ще й тому, що зі мною на пологах були мама і фотограф Таня. Однак завдяки підтримці медичного персоналу я почувалася впевнено і гідно кожної миті.

завдяки підтримці медичного персоналу я почувалася впевнено і гідно

Ця підтримка не обмежувалася суто медичними аспектами?

Вона була всебічною! Так, наприклад, для мене дуже важливо було розуміти, що саме відбувається в кожен із моментів. І лікарі не дратувалися від розпитувань, а навпаки, надавали мені необхідні роз’яснення, випереджаючи можливі запитання.

Тобто ставилися до Вас з максимальною увагою і розумінням?

Так. Коли розпочався період потуг, лікарі пояснили, що час зменшити кількість знеболювального препарату. Та я наполягала на тому, що знаю кожний свій м’яз і зможу зробити усе, що потрібно, навіть з анестезією. Хоч я й була вже дуже втомлена, старанно виконувала всі вказівки лікарів – і потім вони жартували, що я можу давати майстер-класи, як правильно народжувати.

Допомогу відчували на кожному етапі?

Моя невимовна вдячність до ISIDA склалася з безлічі деталей. Акушерка спілкувалася зі мною і робила це так, щоб її обличчя було на одному рівні з моїм, не нависаючи, не створюючи психологічного дискомфорту. Я була вкрай зворушена і тоді, коли мені після пологів принесли поїсти. Сама не думала, що така голодна, а лікарям було не байдуже і тут! Та особливим був один момент. Коли донечка з’явилася на світ, лікарі зробили усе, щоб най-най-перший погляд маляти був спрямований саме на мене. Тільки тепер розумію, що то було найважливіше! В ISIDA усе свідчить про надзвичайно чуйне людське ставлення.

Олександра Касперська

Хоч би якою надійною була підтримка медиків, усе-таки комфортніше, коли поруч є хтось із рідних?

Зі мною була мама, у нас дуже близькі стосунки. І її підтримка було незамінною. Однозначно – пологи мають бути партнерськими! Коли стає страшно – є кому підбадьорити. Потім, коли заспокоюєшся і починаєш усвідомлювати унікальність події, є можливість поділитися враженнями. Зрештою, коли процес пологів довгий, спілкування рятує від нудьги.

А які у Вас залишилися враження від післяпологового періоду?

Я в жодному готелі так чудово не проводила час, як в ISIDA. А найкрутіше те, що в мене був, як я його називала, «чарівний» телефон. На одну кнопку потрібно натискати, коли щось незрозуміло щодо себе, на іншу – коли щось незрозуміло стосовно дитини. Звісно, про маля було незрозуміло все, наче на іншій планеті, тож я зусиллям волі змушувала себе не телефонувати кожні п’ять хвилин. Загалом, персонал був таким уважним, що не хотілося полишати стіни клініки.

Як вважаєте, у чому найголовніша перевага ISIDA?

У людях, які тут працюють. Адже сучасна апаратура чи ліжка для пологів – усе це можна придбати. А ось 25-річний досвід не купиш, його можна лише напрацювати!