23 квітня в Україні відзначається День психолога. Психологи клініки ISIDA у своє професійне свято дарують поради всім, хто розуміє важливість правильного психологічного настрою на кожен день і правильного ставлення до життя загалом».
«Психолог – не просто людина, з якою можна «виговоритися», і зовсім не «чарівник», що магічним способом усуває всі проблеми. Вибравши одного разу професію, психолог вивчає і розуміє складний світ людської душі, володіє прийомами і методиками, орієнтованими на вирішення проблем, допомагає усвідомити і змінити неефективні моделі поведінки. Основа психологічної допомоги – безумовне, безоціночне, позитивне ставлення до клієнта», – пояснює Степанова Тетяна Вікторівна, психолог.
Психологія – у всіх сферах життя
Психологія впевнено ввійшла в життя сучасного покоління, як наука і як практика. У популярних виданнях, теле- і радіопередачах звучать поради та психологічні тести, рекомендації психологів батькам і керівникам. Застосування психологічних знань можливе і корисне в різних сферах життя: в сім'ї, бізнесі, стосунках, вихованні, освіті, кар'єрі, здоров'ї, творчості... Скрізь, де є люди, присутні психічні процеси: стосунки, поведінка, взаємний вплив. Так було завжди.
Людина, яка володіє психологічними знаннями та застосовує їх на практиці, здатна вирішувати завдання і проблеми ефективніше, швидше й екологічніше для себе та інших, здатна протистояти невдачам, розуміти справжні причини явищ, що відбуваються. Знання психології людини і вміння застосовувати ці знання на практиці дають можливість краще розбиратися в людях, знаходити спільну мову та спілкуватися, будувати стосунки, робити правильний вибір, ставити і досягати мети, допомагати собі та близьким у важкій ситуації, сприяють особистісному зростанню і допомагають зберігати здоров'я.
5 порад психолога на кожен день
У нашому житті можуть бути події або ситуації, що викликають тривогу, страх, образу, почуття провини та інші негативні емоції. Іноді ми можемо впоратися з проблемою самі, іноді треба звертатися по допомогу до психолога. Який шлях кращий для виходу з проблемної ситуації і з погляду запобігання негативним наслідкам – рішення індивідуальне для кожної людини.
Однак є й загальні поради, корисні будь-якій людині. Прості щоденні ритуали допоможуть вам підтримувати на високому рівні свій психоемоційний стан і підвищать опірність стресам:
-
Кожен ранок починайте з подяки. Подяка допомагає цінувати те, що ми маємо, і відчувати турботу та любов навколишніх людей і світу.
-
Щодня знаходьте джерела радості. Радість і сміх наповнюють нас життєвою силою і здатністю накопичувати позитивну енергію.
-
Одразу обговорюйте проблеми, що виникають у стосунках і на роботі. Замикаючись у собі та накопичуючи незадоволеність, образу, страх, гнів, ми таким чином наповнюємо наш «емоційний резервуар» негативними емоціями.
-
Кожен день робіть щось для інших. Розуміння, що ви приносите користь людям, додає задоволеність життям і впевненість у собі.
-
Щодня обіймайтеся зі своїми близькими. Психотерапевт Вірджинія Сатир стверджує що: «4 обіймів на день потрібні нам для того, щоб вижити, 8 – щоб відчути гармонію життя, а 12 – щоб рости над собою».
Будьте здорові і щасливі! Нехай гармонія наповнює кожен день Вашого життя.
Задайте своє запитання
Якщо у Вас виникли запитання, обов'язково задайте їх у клініці Isida за телефонами:
0-800-35-92-86 (для українських операторів зв'язку),
+38-044-455-88-11 (для міжнародних),
через Telegram або Viber за номером:
+38-097-455-88-11
Також можливо задати своє запитання на спеціально створеній для цього формі сайту.