Із яким словом у Вас асоціюється клініка ISIDA?
Зі словом «життя». Бо, по-перше, ISIDA дарує розквіт життя тим родинам, які цього потребують. По-друге, ISIDA, безперечно, робить усе, щоб перші кроки дитини в житті були безпечними та комфортними. Далі, якщо говорити про життєвий цикл людини, наша клініка навчає. Навчає батьків бути батьками, навчає лікарів бути такими лікарями, які вміють дарувати життя і гарантувати його безпеку. Тому ISIDA в мене асоціюється з тим, що є найціннішим у світі – це власне життя.

Не є таємницею, що в ISIDA панує особлива атмосфера. Як Ви вважаєте, від чого це залежить?
Тут є кілька складових. По-перше, всі співробітники ISIDA добре розуміють, у чому полягає їхня місія. По-друге, це успішна історія клініки. Люди пишаються нею і водночас розуміють, що така вдала історія могла скластися лише завдяки глибокому розумінню і сумлінній праці багатьох працівників водночас. Вони усвідомлюють власну відповідальність і виконують свою місію.

Як Ви охарактеризували б місію ISIDA? – я переставила це запитання сюди, бо воно тут логічно вписується
Я вважаю, головна місія ISIDA – це всебічна висококваліфікована допомога людині тоді, коли вона гостро цього потребує. Ми виконуємо найважливішу роботу в світі, бо немає нічого важливішого за життя дитини. І ISIDA не тільки виконує це на найвищому рівні, а й навіть інколи виправляє те, чого не зробила природа. І це дуже класно!

Пригадайте, будь ласка, своє перше знайомство з ISIDA. Яким було Ваше враження?
Моє перше знайомство з ISIDA відбулося понад 20 років тому, коли клініка щойно з’явилася. Я тоді працював лікарем-педіатром у лікарні «Охматдит», і на одному з чергувань я побачив у картці малюка запис «Клініка ISIDA IBF». Я тоді не зрозумів, що воно таке, але відчув, що якась новація. Таке враження я проніс через десятки років, і, коли прийшов сюди працювати, зрозумів, що так воно і є: ISIDA не на крок, а на багато кроків попереду загального рівня медицини. Вона випереджає технологічно, ментально, з погляду сервісу і комфорту пацієнтів щонайменше на 10 років усе, що зараз є на ринку медичних послуг.

Як Ви охарактеризували б ISIDA однією фразою? І чому?
ISIDA – це нове життя. Її історія співзвучна з історією нашої держави. Вони мають однаковий вік, і всі події, що відбуваються в країні, позначаються на ISIDA. ISIDA така ж молода, але вже має вагомий авторитет на ринку медичних послуг в Україні, а, можливо і не тільки в ній. Отак усе поєдналось: історія, авторитет, молодість, новація.

Prev
Next

Яким Ви вбачаєте майбутнє клініки?
Світлим і щасливим. На мою думку, це найкрутіший бренд на ринку медичних послуг в Україні і не тільки. Тож у такого бренда не може не бути світлого майбутнього.

Що Ви побажали б ISIDA і кожному співробітникові з нагоди 26-річчя?
Я побажав би кожному здоров’я і процвітання – самому як особистості, його родині, йому в ISIDA і ISIDA разом із ним!

Інтерв'ю з іншими працівниками клініки

Prev
Next
call us