Із чим для Вас асоціюється ISIDA?
ISIDA – це професійність, надійність, можливість подарувати людині щастя народження дитини. Для мене особисто це – велика частина мого життя, що багато дала мені у сенсі професійного зростання. Я можу сказати, що на цьому етапі це моє професійне життя.

Особлива культура ISIDA – як, на ваш погляд, вона склалася?
В ISIDA завжди була особлива внутрішня атмосфера. Найголовніше, що вирізняє нас серед інших клінік, – це зацікавленість у людині: професійна, медична, людська. Тобто кожен, хто сюди потрапляє, відчуває небайдужість.

Що поєднує всіх в ISIDA?
У нас колектив у широкому значенні цього слова. Тобто це не просто спільнота людей, які разом працюють якийсь час, а які поважають і навіть люблять одне одного, спілкуються поза межами клініки. Все це сформувалось тут завдяки тому, що в ISIDA панує особливий дух, який, можу запевнити, притаманний не кожному лікувальному закладу.

Яке завдання ISIDA?
У глобальному сенсі, як кажуть медики, – не заподіяти шкоди. А найголовніше – це дати людині можливість бути здоровою. Здорова людина – це, відповідно, певний високий рівень якості життя, це подальші цілі, до яких вона може прагнути. Я вважаю це основним.

Що Ви могли б сказати про особливий напрям роботи ISIDA?
Про особливий напрям можу сказати, що ми – клініка замкненого циклу. Ми надаємо медичну допомогу пацієнткам-жінкам із самого малечку (новонароджені дівчатка) до осіннього віку. В цьому наша особливість – на будь-якому етапі життя жінки ми можемо стати партнером, другом, помічником.

Prev
Next

Чи пам’ятаєте Ви свій перший день в ISIDA?
Пам’ятаю. Я дуже нервувала, мені здавалось, що мій рівень знань недостатній для клініки такого високого рівня. Але мені дуже допомогли мої колеги, які в принципі мене не знали. Я вперше бачила цих людей, але отримала таку підтримку від лікарів, середнього медперсоналу, що одразу заспокоїлась. Я зрозуміла, що можу звернутись до будь-кого і мені підкажуть. І не тому, що я така гарна, а для того, щоб пацієнт отримав максимально якісну послугу.

Що Ви відчуваєте до ISIDA?
Дійсно, це не просто робота. Я тут працюю з 2005 року і це велика частина мого зрілого життя. Мабуть, любов. Я так можу сказати.

Інтерв'ю з іншими працівниками клініки

Prev
Next
call us