Ірино Устинівно, скажіть, будь ласка, чим Вам запам’ятався перший день в ISIDA?
До цього дня я йшла дуже тяжко – на попередньому місці працювала майже 25 років і покинути його було майже неможливо. Почувалася я збентеженою і тому, що клініку ще будували, ми самі все збирали, мили, розставляли по місцях. Тривожно було, чи все вдасться так, як сподіваємось. Але сьогодні вже можна сказати, що вдалося, і це – чудово!

Як Вам вдається згуртувати колектив?
Вони від початку згуртовані і дуже відповідальні. Ті дівчата, з якими я прийшла сюди з Інституту педіатрії, акушерства та гінекології, – це зараз моя сім’я. Мені не треба їм нічого казати – вони самі знають усе бездоганно. Інші, напевно, дивляться, як працюють старші колеги, і намагаються робити саме так. І я пишаюсь тим, що за весь час існування нашого пологового від нас не пішла жодна акушерка. На мою думку, це має велике значення.

Як Ви вважаєте, звідки оці доброта, уважність, непересічна душевність акушерок ISIDA? У чому секрет успіху Вашої роботи?
Я вважаю, це досвід роботи. Мої дівчата ще й психологи. Вони зчитують очікування пацієнтки, щойно вона входить до зали, і намагаються створити для неї найкомфортніші умови. Хтось хоче, щоб акушерка була поруч більшість часу, а хтось, навпаки, – щоб була за дверима і приходила лише тоді, коли покличуть. Є пацієнти, які потребують присутності лікаря й акушерки кожної миті. Не всі наші пацієнтки знають, що пологи – це важка праця. Але всім ми допомагаємо, чим тільки можемо.

Ви і Ваші дівчата причетні до «святая святих» – до миті народження дитини. Які Ваші враження? Чи можна до цього звикнути?
Це щастя народження. І щоразу воно неповторне. Єдине незмінне – відчуття: душу переповнюють такі сильні враження, які не можна передати словами. Кожні пологи – то щастя продовження роду. Це надзвичайна подія. Передати словами таке неможливо.

Prev
Next

Якби можна було повернутись у минуле, чи обрали б Ви іншу професію?
Мабуть, ні. Бо народження дитини – це найважливіше для мене. Це стимул і сенс мого життя. 3,5 року тому в стінах ISIDA народився мій онук, і це – найдорожче, що є у моєму житті. Ні, я не змінила б професії.

Що означає для Вас ISIDA і чому?
Це моя дружня сім’я. Це продовження роду. З ISIDA пов’язане все найкраще у моєму житті.

Інтерв'ю з іншими працівниками клініки

Prev
Next
call us