Із яким словом або фразою у Вас асоціюється ISIDA?
Сподіваюся, не тільки в мене, а й у багатьох людей ISIDA асоціюється зі словом «шастя». Бо саме тут народжується щастя – щастя материнства, щастя першого подиху, щастя сім’ї.

Яка, на Ваш погляд, головна місія ISIDA?
Місія клініки ISIDA – стати прикладом для наслідування: якою має бути медична послуга в країні, що переживає кризу, війну. Показати, що допомога має бути якісною, інтелігентною. Я хочу, щоб клініка ISIDA була еталоном для інших. Це головний принцип, якого ми сьогодні дотримуємось. Це складно, але ми докладаємо зусиль.

Як Ви вважаєте, в чому секрет унікальної корпоративної культури ISIDA?
Корпоративна культура насправді не є догмою. Найбільший секрет, який я знаю, – це зміни. Вони відбуваються в ISIDA постійно, зокрема в корпоративній культурі. Ми шукаємо найкращу модель стосунків як серед співробітників, так і з пацієнтами. І цей процес триватиме стільки ж часу, скільки існуватиме ISIDA.

Хто для Вас пацієнти?
Пацієнти – це все. За 26 років на моїх очах склалося дуже багато доль, багато родин здобули тут своє щастя. Саме це – основа життя клініки, а сьогодні можна вже сказати, що й мого особистого життя.

Уявіть собі, як через багато років Ви сидітимете біля каміна в оточенні онуків і ділитиметеся спогадами. Як Ви розкажете їм про свою роботу в ISIDA?
Знаєте, життя виткане із випадковостей. Власне навіть запліднення, народження дитини – це значною мірою випадковість. Я можу сказати, що моя зустріч з ISIDA – це випадковість. Ця історія відома багатьом. Це був щасливий випадок – зустрітися з цим проектом на першому етапі, на стартапі 26 років тому. Це те, чим я дуже задоволений у своєму житті.

Що Ви побажаєте кожному співробітнику ISIDA з нагоди 26-річчя
Ми живемо в часі й просторі, які постійно впливають на нас. Зокрема, всі процеси в Україні не обминають жодного, позначаються на нас. Тому я хочу побажати всім дуже простих речей – миру в країні, в сім’ї, в серці і в душі. Це – найголовніше.

Prev
Next

Яким Ви вбачаєте майбутнє ISIDA?
У нас багато планів. Допоки є плани, прагнення розвитку – є життя. І в ISIDA, вважаю, велике майбутнє. Ми дивимось з оптимізмом у тих напрямах, у яких уже працюємо, і у тих, які щойно стартували та ще в початковому стані (оперативна гінекологія, мамологія), в нас чудово розвивається напрям послуг дітям – педіатрія. За ним також велике майбутнє. Діти, які народилися в стінах ISIDA, заслуговують на такий самий рівень обслуговування, як їхні батьки. Крім того, ми звертаємо увагу на регіони – в нас багато пацієнтів звідти, ми робимо все, аби стати ближчими до них. А ще – за 26 років у нашій клініці отримали медичні послуги представники понад 52 країн. Це ознака глобального потенціалу розвитку ISIDA. Ми можемо запропонувати якість послуг не нижчу, а в багатьох випадках навіть вищу, ніж в інших європейських країнах. За рік ми обслуговуємо щонайменше 1000 іноземних пацієнтів, і з цим пов’язані ще плани – плани експансії за межі України.

Про що Ви хотіли б ще сказати?
Я хотів би наголосити, що колектив – це люди. У кожного з них власна стратегія, особисте життя. Тому я хочу побажати всім знайти своє щастя. У сімейному сенсі, життєвому, будь-якому. Хай кожен кохає, здобуває своє щастя та процвітає в ньому.

Інтерв'ю з іншими працівниками клініки

Prev
Next
call us