Коли і як Ви вирішили стати лікарем?
Як усі хлопчики, я спершу хотів стати космонавтом, потім – рятувальником, а десь у 14 років вирішив стати лікарем і більше вже планів не змінював. Мої батьки – лікарі, тож я просто наслідував їх. Подав документи до двох медичних вишів і пройшов в обидва. Це мій свідомий вибір – допомагати людям, нести їм радість.

Із чим у Вас асоціюється ISIDA і чому?
ISIDA – це затишок і розвиток водночас. Затишок – це я про колектив, тут працюють виключно приємні люди. А розвиток – це можливості для реалізації особистості, здійснення мрій і професійних планів.

Розкажіть про своє перше враження від ISIDA?
Уперше я потрапив до ISIDA в 2004 році – просто зайшов до колеги. І був приголомшений. Це був шок, я наче потрапив у космос. Інтер’єр, ставлення до пацієнток і одне до одного – все на фантастичному рівні. Вже тоді в мене з’явилася ідея долучитися до команди ISIDA. Така можливість видалась у 2007-му, і від цього моменту мрії втілюються повсякчас.

У чому секрет особливого корпоративного духу клініки, що позначається не лише на ставленні до пацієнтів, а й на стосунках співробітників?
Думаю, це починається з керівництва. Вони створили ідею, завдали напрямок руху та дібрали унікальних працівників. Тут працюють виключно хороші, дуже інтелігентні люди, висококласні фахівці. Щоб любити і поважати їх, не треба докладати жодних зусиль – це єдине можливе ставлення. А наш колектив – це уособлення гармонії, любові, взаємоповаги, взаємодопомоги… Нас навіть важко назвати колективом. Ми – сім’я!

Яка, на Вашу думку, місія клініки?
Дарувати людям радість, реалізовувати їхні мрії стосовно материнства, дитинства, здоров’я. Ми робимо це кожного дня – успішно і натхненно.

Не є таємницею, що доводиться працювати з різними пацієнтами – не в настрої, роздратованими тощо. Яким чином Вам вдається їх заспокоювати і знаходити з ними спільну мову?
Це ж наші пацієнтки. Ми їх любимо і цінуємо такими, якими вони є. Просто людське ставлення і професійний досвід.

У далекому майбутньому, згадуючи про період роботи в ISIDA, як ви його охарактеризуєте
Мені важко це уявити. Проте зараз я можу сказати, що ця робота – це час здійснення мрій. Кожна поставлена мета досягається. Мабуть, така робота залишить по собі лише теплі спогади.

Prev
Next

Хто для Вас пацієнт?
В інтернеті пацієнти часто називають мене лікарем-другом. Отже, кожен пацієнт для мене – друг, який потребує моєї допомоги та підтримки.

Що Ви хотіли б побажати співробітникам у зв’язку з 26-річчям клініки?
Я хочу побажати, аби всі залишались такими, якими вони є – позитивними, дружелюбними одне до одного. Якщо сталося щось незрозуміле – треба просто зупинитись, порахувати до 10 і спромогтись зрозуміти, чому колега вчинив саме так. І далі – разом рости, розвиватись, прагнути до нових висот.

Продовжте вислів «ISIDA – це…»
ISIDA – це більше, ніж сім’я. Це справжня акушерська країна. Це експерт у сфері акушерських послуг.

Інтерв'ю з іншими працівниками клініки

Prev
Next
call us