Особиста інформація
років разом

Даруємо свято життя

Наведіть на торт, щоб побачити більше

Історія ISIDA – це Ваша історія

Леся і Андрій, батьки 7-х дітей

Дивовижна історія сім’ї Лесі й Андрія – батьків 7-х дітей, четверо яких народилися в клініці ISIDA

Ознайомитись

Аміна, мати довгожданого хлопчика

Неймовірна історія 44-річної Аміни з Туркменістану, яка пережила 11 невдалих спроб екстракорпорального запліднення в клініках кількох країн і лише в ISIDA після успішного ЕКЗ стала мамою прекрасного хлопчика.

Ознайомитись

Сніжана – мати і бабуся в одній особі

Господиня свого щастя – саме так можна сказати про цю гідну захоплення жінку. Витримавши 20-річну перерву, Сніжана не побоялася після 40 років удруге стати мамою. Зараз вона готується вдруге стати бабусею.

Ознайомитись

Галина і Геннадій, батьки 4-х чарівних дітей

«Коли ми летіли до Парижа, чоловік подивився у вікно і сказав: «Дивись, на отій хмаринці сидить наша дитинка і так чекає нас! Скажи мені «так», будь ласка». Так у сім'ї Гуцу з'явилася четверта дитина.

Ознайомитись

Ірина та Володимир, батьки ЕКЗ-малюка

«Вірте, сподівайтеся, шукайте варіанти – тільки не сидіть, склавши руки» – щасливі батьки чарівної дівчинки, зачатої за допомогою ЕКЗ, закликають подружжя, які мріють про дітей, діяти і нізащо не здаватися!

Ознайомитись

Олеся і Валерій, батьки крихітки Мішель

«Коли прокинулася після наркозу, я не могла навіть розмовляти, але усвідомлювала, що треба зібрати всі сили і вимовити лише кілька слів: «Дитина жива?» – такі спогади про пологи матері Мішель, яка народилася з масою 880 грамів.

Ознайомитись

Лілії та Петру ISIDA подарувала подвійне щастя

«Лікар сказала: «Все в руках Божих, а ми зробимо все, що в наших силах». Ми повірили. І після першого ЕКЗ у нас усе вдалося! І навіть більше, ніж ми очікували)))» – розповідають батьки довгоочікуваних Данила і Дениса, малюків, народжених після ЕКЗ.

Ознайомитись

Лера Бородіна, успішна мама двох доньок

«Основне завдання – допомогти дитині вирости щасливою», – молода мама двох чарівних доньок ділиться своїми секретами поєднання сімейних турбот з успішним бізнесом.

Ознайомитись

Олена Кравець, щаслива мати 3-х дітей

«Із народженням малюків ми стали вдвічі щасливішими!» – через 13 років після появи першої дитини Олена Кравець стала мамою вдруге

Ознайомитись

Тетяна і Дмитро, батьки 10 000 малюка ISIDA

«Це дуже довгоочікувані малюки. 10 років лікування, шість невдалих спроб ЕКЗ ... І ми для себе вирішили, що сьоме ЕКЗ буде останнім. На щастя, ISIDA подарувала нам чудо!» – неймовірно щасливі батьки розповідають, як ISIDA подарувала їм диво на ім'я Ваня і Марічка

Ознайомитись

Олена, мати малюка, народженого після ЕКЗ

«Було здано величезну кількість аналізів, пройдено безліч фахівців. А скільки було з'їдено таблеток, зроблено уколів і втрачено часу!» – попри вісім років безуспішного лікування, попри невдалі спроби екстракорпорального запліднення,подружжя не втрачало надії народити власну дитину!

Ознайомитись

Місія та цінності

Володіючи професійними компетенціями, використовуючи найновіші досягнення в медицині та сучасні технології у сферах жіночого здоров’я, лікування безпліддя, спостереження вагітності, пологів і педіатрії, допомагати кожному пацієнту та дарувати йому піклування, впевненість, захист на кожному етапі його життя.

Інтелігентність

Ми – команда однодумців, об’єднаних унікальною корпоративною культурою. І в її основі лежать інтелігентність і співучасть. На різних етапах життя з різними потребами наші пацієнти потребують особливої уваги та підтримки, адже жіноче та репродуктивне здоров’я – це делікатна та інтимна сфера. Наш особливий підхід ми називаємо не клієнтоорієнтованість, а інтелігентність і співучасть.

Професійність та розвиток

Кожен із наших працівників – професіонал із багаторічним досвідом, який поділяє наші цінності. Ми інвестуємо в наш персонал, лише у 2017 році бюджет на навчання та розвиток персоналу становив 3,5 млн грн. Маючи експертизу та надаючи медичні послуги високої якості, ми активно реалізуємо принцип спадкоємності в роботі різних відділень і служб клініки. Завдяки такому підходу досягаємо високих результатів і створюємо умови, максимально комфортні для пацієнтів.

Безпека

Безпека пацієнта під час виконання маніпуляцій і перебування в клініці – найважливіші показники надійності медичного центру. У клініка ISIDA епідеміологічна безпека підтверджується сертифікатом міжнародної акредитації лікувальних установ за британським стандартом QHA Трент, який ми першими в Україні отримали в 2016 році. Цей документ є свідченням того, що процеси в ISIDA відповідають усім міжнародним стандартам безпеки та якості в охороні здоров'я.

Чесність

Чесність перед пацієнтами, працівниками та державою лежить в основі нашої діяльності. Ми не робимо гучних заяв, нічого не приховуємо, не говоримо про гарантії там, де їх не може бути. В основі системи мотивації персоналу лежить виключно особистий внесок кожного співробітника в своєчасне надання професійної медичної допомоги та високоякісного сервісу пацієнту. Жодних відсотків від «чека», жодних нелегальних платежів чи хабарів – ми є абсолютно прозорою та чесною компанією.

Відповідальність

Ми несемо повну відповідальність за всі свої рішення та дії як перед пацієнтами, так і перед співробітниками. Маніпуляції проводяться лише після отримання згоди пацієнта, зокрема письмової, придбання комплексних програм супроводжується підписанням договору, в якому передбачена відповідальність клініки. Ми виконуємо обіцянки та забезпечуємо конфіденційність інформації.

Історія

Наша історія – це безперервний розвиток: із маленької клініки в Донецьку ми виросли в повноцінну ЕКЗ-клініку в Києві, з вузькоспеціалізованої клініки ДРТ-технологій ми виросли в найбільший і єдиний на той час приватний акушерсько-гінекологічний комплекс, з 2010 року ми почали розвивати мережу амбулаторних відділень, відкриваючи мало не щороку клініки в столиці. Сьогодні, коли нам більше 25, ми не зупиняємось і маємо ще більш амбітні плани на майбутнє: масштабна модернізація клініки ISIDA Медмістечко, створення регіональної мережі амбулаторних центрів, розвиток педіатрії, будівництво педіатричного госпіталю.

Заснування клініки «ISIDA-IVF»

У Донецьку була заснована клініка «ISIDA-IVF»

Відкриття клініки ISIDA у Києві

Відкриття клініки ISIDA в одному з корпусів київської дитячої лікарні «Охматдит»

Відкриття молекулярно-цитогенетичної лабораторії

Відкриття на базі клініки відділення жіночої консультації. Початок роботи молекулярно-цитогенетичної лабораторії

Початок будівництва першого приватного пологового будинку

Початок будівництва комплексного центру жіночого здоров'я в Києві

Відкриття ISIDA Медмістечко

Відкриття першого недержавного пологового будинку в Україні

Отримання сертифіката ISO 9001

Отримання сертифіката ISO 9001-2000, № QM-1860749 від LGA-InterCert (Німеччина);

Відкриття відділення патронажного педіатричного спостереження дітей до 1-го року

Відкриття відділення патронажного педіатричного спостереження дітей до 1-го року

Відкриття ISIDA Оболонь

Відкриття першого підрозділу клініки – ISIDA Оболонь

Відкриття ISIDA Лівобережна

Відкриття другого підрозділу клініки – ISIDA Лівобережна

Відкриття ISIDA Печерськ

Відкриття третього підрозділу клініки – ISIDA Печерськ

Розширення напряму «педіатрія»

Розширення напряму «педіатрія» – комплексне спостереження, діагностика та лікування дітей від народження до 18-ти років;

Реалізація програми регіонального розширення

Реалізація програми регіонального розширення

25 років разом

Те, чим ми пишаємось

183 761

пацієнти довірили нам своє здоров’я

Клініка

16 042

крихітки познайомились зі своїми батьками в наших стінах

Пологи

26 000

успішних програм ЕКЗ провели наші лікарі-репродуктологи

Лікування безпліддя

165 733

вагітних уперше побачили свого малюка на УЗД в ISIDA

Спостереження вагітності

18 993

маленькі пацієнти зробили перші кроки під наглядом наших педіатрів

Педіатрія

923

недоношених малюків виходили наші лікарі-неонатологи

Неонатологія

10 848

чарівних жінок стали впевненішими та здоровішими завдяки хірургам-ювелірам ISIDA

Гінекологія

Чому обирають нас?

Колосальний досвід

ISIDA є однією із перших приватних клінік в Україні і уже 26 років дарує свято життя

Унікальний ланцюг послуг

піклування про жіноче здоров’я (гінекологія та мамологія), лікування безпліддя, спостереження вагітності, пологи, неонатологія, педіатрія від народження до 18 років.

Масштаб

ISIDA – одна з найбільших спеціалізованих
клінік матері та дитини в Україні:
своє здоров’я клініці довірили
155 692 пацієнта, тут
народилось більше 13 000 малюків.

Мережа

4клініки у столиці:
акушерський стаціонар
та 3 амбулаторно-поліклінічних
центра.

Експертність

В ISIDA працюють 800
кваліфікованих працівників,
серед яких 184
працівника – це лікарі.

Міжнародні стандарти

Клініка ISIDA регулярно проходить міжнародний аудит на відповідність міжнародним стандартам якості медичних послуг. У 2016 році ISIDA отримала сертифікат міжнародної акредитації за британським стандартом QHA Trent. У 2018 році клініка ISIDA вдруге отримала сертифікат міжнародної акредитації лікувальних установ по британському стандарту QHA Trent терміном на три роки.

Унікальна команда

ISIDA – найбільша спеціалізована клініка здоров’я матері та дитини в Україні

780

працівників

184

лікарів

301

середні та молодші медичні спеціалісти

Унікальний ланцюг послуг

01

Жіноче здоров’я

Даруємо впевненість

«Зі мною протягом всього життя»

02

Лікування безпліддя

Даруємо диво

«Для здійснення мрії потрібно трохи часу»

03

Ведення вагітності

Даруємо піклування

«Ще трішки – і ми зустрінемось»

04

Пологи

Даруємо свято народження

«Привіт, маленький!»

05

Педіатрія

Даруємо захист

«Виросту високим як тато»
«Виросту гарною як мама»

Мережа клінік

У 1992 році ISIDA починалась з маленької клініки при Донецькому центрі репродукції. За більше 25 років ISIDA розвинулась у мережу клінік – сьогодні ми представлені акушерсько-гінекологічним комплексом і трьома амбулаторно-поліклінічними центрами в столиці.

Будівництво ISIDA Медмістечко тривало з 2001 по 2004 рік. На той час це був перший і єдиний недержавний пологовий будинок. Клініка ISIDA на бульварі Вацлава Гавела має все необхідне для настання вагітності, її збереження та захисту малюка у перші години та дні життя: гінекологічне, амбулаторне, акушерське, пологове відділення, відділення реанімації та інтенсивної терапії, операційний блок, відділення лікування безпліддя, клініко-діагностичну та генетичну лабораторії, неонатологію.

Підрозділ ISIDA Оболонь було відкрито у 2010 році. Створюючи клініку на Оболоні, ми прагнули стати ближчими до пацієнтів, дати можливість жінкам здійснювати діагностику та лікування, а також вести вагітність якнайближче до домівки. Сьогодні простора й комфортна двоповерхова філія на Оболоні представлена двома відділеннями: амбулаторно-поліклінічним, де здійснюється профілактика жіночого здоров’я та ведення вагітності, і педіатричним, де здійснюється ведення, лікування та вакцинація дітей від 0 до 18 років.

Підрозділ ISIDA Лівобережна було відкрито в 2012 році. Потреба пацієнтів у якісних медичних послугах, гідному рівні обслуговування та компетентних медичних фахівцях спільно з територіальною близькістю – ось що підштовхнуло нас відрити другий підрозділ у Києві. Сьогодні ISIDA Лівобережна – це двоповерхова амбулаторія сімейного типу, де розміщуються амбулаторно-поліклінічне відділення для жінок (гінекологія, мамологія, ведення вагітності), педіатричне відділення для дітей від 0 до 18 років та Школа майбутніх батьків.

Підрозділ ISIDA Печерськ було відкрито у 2015 році. Потреба у відкритті філії в самому серці столиці назрівала давно. Стратегія клініки, орієнтована на надання якісних медичних послуг у безпосередній близькості від роботи чи оселі пацієнтів, дала змогу зробити це в найкоротші терміни. Медичний центр на Печерську спеціалізується на спостереженні вагітності, гінекології, педіатрії. Тут, як і в інших підрозділах клініки, пацієнтів приймають два відділення – амбулаторно-поліклінічне (гінекологія, мамологія, ведення вагітності) та педіатричне – для дітей від 0 до 18 років.

  • 01ISIDA Медмістечко
  • 02ISIDA Оболонь
  • 03ISIDA Лівобережна
  • 04ISIDA Печерськ

ISIDA Медмістечко

Київ, б-р Вацлава Гавела (Івана Лепсе), 65
0-800-60-80-80
info@isida.ua.

Шановні Пацієнти! Якщо Ви не можете зв’язатись з нами за телефонами контакт-центру, просимо використовувати додатковi телефоннi лiнiї: +38-044-455-88-11
Якщо Ви не можете зв’язатись з нами за телефонами контакт-центру, просимо використовувати додатковий номер для зв'язку через телеграм: +38-097-455-88-11
Якщо у Вас вiдсутнiй зв’язок, чекаємо на Вас в ISIDA Медмiстечко (В.Гавела, 65). Ми з Вами. Ми - працюємо!

ISIDA Оболонь

Київ, пр-т Володимира Івасюка, 22
0-800-60-80-80
info@isida.ua

Шановні Пацієнти! Якщо Ви не можете зв’язатись з нами за телефонами контакт-центру, просимо використовувати додатковi телефоннi лiнiї: +38-044-455-88-11
Якщо Ви не можете зв’язатись з нами за телефонами контакт-центру, просимо використовувати додатковий номер для зв'язку через Телеграм : +38-097-455-88-11
Якщо у Вас вiдсутнiй зв’язок, чекаємо на Вас в ISIDA Медмiстечко (В.Гавела, 65) Ми з Вами. Ми - працюємо!

ISIDA Лівобережна

Київ, вул. Раїси Окіпної, 8Б
0-800-60-80-80
info@isida.ua

Шановні Пацієнти! Якщо Ви не можете зв’язатись з нами за телефонами контакт-центру, просимо використовувати додатковi телефоннi лiнiї: +38-044-455-88-11
Якщо Ви не можете зв’язатись з нами за телефонами контакт-центру, просимо використовувати додатковий номер для зв'язку через Телеграм : +38-097-455-88-11
Якщо у Вас вiдсутнiй зв’язок, чекаємо на Вас в ISIDA Медмiстечко (В.Гавела, 65) Ми з Вами. Ми - працюємо!

ISIDA Печерськ

Київ, вул. Круглоуніверситетська, 13А
0-800-60-80-80
info@isida.ua

Шановні Пацієнти! Якщо Ви не можете зв’язатись з нами за телефонами контакт-центру, просимо використовувати додатковi телефоннi лiнiї: +38-044-455-88-11
Якщо у Вас вiдсутнiй зв’язок, чекаємо на Вас в ISIDA Медмiстечко (В.Гавела, 65) Ми з Вами. Ми - працюємо!

Приходьте
на консультацію
Запис на прийом