Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок – субота 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00

Лікар клініки ISIDA Світлана Шиянова виступила з доповіддю на конференції з УЗ-діагностики

21 грудня 2017

15-16 грудня 2017 р. у Києві відбулася конференція Профі-Лаб «Зустрічі професіоналів: ультразвук в акушерстві та гінекології».

Її учасниками стали лікарі клініки ISIDA завідувач відділу лікування безпліддя, лікар-репродуктолог
Шиянова Світлана Володимирівна / ; завідувач відділу пренатальної діагностики, лікар акушер-гінеколог Рубан Яна Анатоліївна / ; завідувач підрозділу ISIDA Лівобережна, лікар акушер-гінеколог Морозова Оксана Тимофіївна / ; лікар ультразвукової діагностики Красій Леся Віталіївна / ; лікар акушер-гінеколог, лікар УЗД Бубен Вікторія Миколаївна / .

Шиянова Світлана Володимирівна представила увазі учасників конференції свою доповідь на тему «Діагностика вроджених аномалій розвитку матки».

Щорічна конференція Профі-Лаб «Зустрічі професіоналів: ультразвук в акушерстві та гінекології» завжди викликає великий інтерес у лікарів-практиків. Адже ультразвукова діагностика – це наука, що значно розширює можливості сучасного акушерства та гінекології.

Учасниками цієї конференції традиційно стають не тільки кращі спеціалісти України у сфері УЗД, але й учені, імена яких добре відомі в усьому світі. Цього року, наприклад, професор Philippe Jeanty, жива легенда пренатального ультразвуку, автор унікальних освітніх програм і прихильник доступної медичної освіти, надав учасникам конференції фрагмент своєї абсолютно нової лекції, присвяченої нейросонографії плоду, з прекрасними ілюстраціями та коментарями.

Moshe Bronshtein, професор Університету Хайфи (Ізраїль), акушер-гінеколог, один із найбільш цитованих у світі перинатальних сонологів, виступив із доповіддю про можливості діагностики багатьох пороків у період 12-14 тижня вагітності.

Михаель Брусилов, провідний спеціаліст відділу пренатальної ультразвукової діагностики медичного центру «Ichilov» (Тель-Авів, Ізраїль) запропонував увазі учасників конференції аналіз перинатальних і постнатальних результатів при ізольованій вентрикуломегалії плоду, поділився своїми міркуваннями про важливість проведення УЗД на 14-15 тижні вагітності.
Rabih Chaoui, професор, доктор медицини, акушер-гінеколог Центру пренатальної діагностики та генетики людини в Берліні (Німеччина), автор всесвітньо відомих публікацій, виступив із лекцією про аномалії обличчя плоду в першому триместрі.

Крім зарубіжних гостей, на конференції виступали Наталія Цип – провідний науковий співробітник відділу онкогінекології, керівник відділу трофобластичної хвороби Національного інституту раку; Інеса Сафонова – сонолог, доцент кафедри променевої діагностики ХМАПО; Анна Гребіниченко – спеціаліст відділу медицини плоду ІПАГ, автор українських перекладів гайдлайни ISUOG, та інші добре відомі в Україні фахівці УЗ-діагностики.
«Конференції, на зразок Профі-Лаб «Зустрічі професіоналів: ультразвук в акушерстві та гінекології» – це можливість навчатися не тільки у кращих спеціалістів України, але й інших країн. Беручи участь у таких заходах, спеціалісти обмінюються досвідом й обговорюють питання діагностики та лікування складних випадків, отримують можливість вдосконалити внутрішні протоколи, своєчасно впроваджувати нові методи діагностики та лікування.

Кожен лікар має низку відкритих запитань про те, як треба вчинити при виникненні складної клінічної ситуації, адже не завжди, розбираючи складні випадки, ми на своїх консиліумах знаходимо абсолютно точні відповіді. У деяких випадках, це доводиться визнати, сучасна наука не дає однозначної відповіді. Безумовно, кожен лікар із досвідом накопичує відповіді на свої успішно вирішені завдання. Але завжди залишаються невирішені, хоч їх значно менше, але вони болять. І яка ж це радість, слухаючи доповідь колеги або обговорюючи в дискусіях, нарешті зрозуміти, що відповідь знайдено!», – говорить лікар акушер-гінеколог Морозова Оксана Тимофіївна.

Стрімкий розвиток УЗД як одного з найбільш інформативних методів діагностики різних проблем жіночої репродуктивної системи та аномалій розвитку плода зобов'язує всіх спеціалістів, які працюють у цій сфері, постійно підвищувати рівень своєї кваліфікації. Цьому питанню в клініці ISIDA приділяють величезну увагу: лікарі УЗД, акушери-гінекологи, репродуктологи регулярно беруть участь у міжнародних науково-практичних конференціях, проходять стажування в провідних клініках світу. Це дає можливість забезпечувати медичні послуги пацієнтам клініки ISIDA на сучасному європейському рівні.

Хочете бути впевненим у здоров'ї своєї майбутньої дитини? Довіртесь спеціалістам клініки ISIDA. Зателефонуйте за номерами 0 800 60 80 80; +38 (044) 455 88 11 і ми залюбки відповімо на всі Ваші запитання. Або поставте своє запитання із допомогою спеціальної форми – у виринаючому вікні під час відвідування нашого сайту.