Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок – субота 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00

Нова програма ЕКЗ із донорськими ооцитами та гарантованими бластоцистами

30 травня 2018

Програми ЕКЗ із використанням донорських яйцеклітин доволі часто застосовуються в клініці ISIDA. Особливо часто до допомоги цих програм вдаються іноземні пацієнти (80% іноземців використовують саме донорські програми).

Подружні пари з інших країн обирають ISIDA тому, що українська клініка демонструє рівень ефективності, відповідний досягненням провідних клінік світу. Так, вагітність у програмі ЕКЗ із донорською яйцеклітиною настає в 65% випадків в одному циклі, в трьох донаційних циклах (1 свіжий цикл + 2 кріоцикли) ефективність лікування підвищується до рівня 86%. Це дуже високий показник успішності.

високоефективне

Висока ефективність – на основі інноваційних методик

Такий рівень ефективності став можливим завдяки тому, що з перших днів своєї роботи клініка ISIDA орієнтована на застосування інноваційних репродуктивних методів і програм. Репродуктологи, ембріологи, біологи клініки постійно підвищують рівень своєї кваліфікації задля народження здорових дітей у пацієнтів, які приходять в клініку з мрією про дітей. Мрії стають реальністю завдяки орієнтації на передові європейські протоколи лікування безпліддя в поєднанні з індивідуальним підходом до кожного окремого пацієнта.

Витримуючи одного разу взятий курс на підвищення якості медичних послуг, клініка ISIDA пропонує своїм пацієнтам нову програму ЕКЗ – з донорськими ооцитами (яйцеклітинами) та з гарантованими бластоцистами (бластоцисти – це кульмінаційна стадія розвитку ембріона перед імплантацією, що досягається зазвичай на п'ятий-шостий день розвитку).

Відповідно до законів природи

У природних умовах зачаття запліднена яйцеклітина, просуваючись по фаллопієвій трубі до матки, готова до прикріплення до її стінки приблизно на п'яту-шосту добу. Нагадаємо: на цій стадії розвитку ембріон називають бластоцистою. І, як показує світова практика екстракорпорального запліднення (ЕКЗ), саме ці терміни перенесення отриманого в лабораторних умовах ембріона (бластоцисти) є найбільш фізіологічними і тому – потенційно успішними.

Перенесення бластоцисти дає більші шанси на успішне настання вагітності в програмі ЕКЗ ще й тому, що фахівці використовують ці п'ять-шість днів для застосування методик, які дають можливість відібрати найбільш якісну бластоцисту. Адже настання або ненастання вагітності в програмі ЕКЗ багато в чому залежить від життєвого потенціалу переношуваного ембріона. Сучасні медичні технології допомагають визначити цей показник.

Етапи програми ЕКЗ із використанням донорських ооцитів

У разі, якщо ретельно проведене обстеження репродуктивних функцій жінок показує, що єдиний шанс стати мамою дає програма ЕКЗ із використанням донорських ооцитів, фахівці клініки ISIDA підбирають донора яйцеклітини з власної бази. У цій базі – понад 800 кандидатів, кожен із яких пройшов через систему ретельного відбору за фізіологічними та психічним параметрам. Крім того, клініка гарантує, що донор буде максимально наближений за фенотипними характеристиками і відповідатиме групі крові пацієнтки.

Після вибору донора майбутнім батькам пропонується на вибір програма ЕКЗ із гарантованими щонайменше двома або чотирма бластоцистами. У здорового молодого донора ооцитів мінімум 4 бластоцисти будуть отримані після запліднення та подальшого культивування 16 отриманих при стимуляції ооцитів і щонайменше 2 бластоцисти – при отриманні 8 ооцитів.

робота

Упевненість пацієнтів у тому, що їхня мрія про дитину – в надійних руках професіоналів – одна з головних цінностей клініки ISIDA. Саме тому клініка збільшує шанси на настання вагітності, гарантовано пропонуючи своїм пацієнтам щонайменше два готові до імплантації ембріони, – наголошує заступник головного лікаря Центру лікування безпліддя, завідувач відділення «Центр лікування невиношування вагітності», лікар-репродуктолог, лікар-генетик, лікар УЗД Ксенія Георгіївна Хажиленко .

Вартість програми ЕКЗ із використанням донорських ооцитів

Ціна програми ЕКЗ із використанням донорських ооцитів і гарантією отримання щонайменш 2 бластоцист, становить 74 665,00 грн. До цієї суми вже входить вартість медикаментів, вартість підбору донора, його всебічне обстеження і стимуляція, а також проведення процедури ICSI, вітрифікації решти ембріонів і їх зберігання протягом 1 року.

Читайте також:

Мрієте про дитину? Зателефонуйте до клініки ISIDA за номерами 0 800 60 80 80, +38 (044) 455 88 11 або поставте нам свої запитання за допомогою спеціальної форми і ми радо відповімо на них!