Відгук про лікаря

Турбаніст Світлана Вікторівна
Особиста інформація
captcha
Вибрати файл Файл не вибрано
(. jpeg,. jpg,. png,. pdf,. doc)

Онлайн консультація

Турбаніст Світлана Вікторівна
Особиста інформація
Вибрати файл Файл не вибрано
(. jpeg,. jpg,. png,. pdf,. doc)
Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок – субота 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
Турбаніст Світлана Вікторівна

Турбаніст Світлана Вікторівна

Керівник служби репродуктології, лікар-репродуктолог

Стаж роботи – 22 роки.
 • Лікар вищої кваліфікаційної категорії
Приймає в: ISIDA Ужгород

Освіта

Закінчила Донецький національний медичний університет. Має вищу категорію з акушерства та гінекології, управлінню охороною здоров’я та спеціалізацію з медичної генетики та УЗД.

Наукова діяльність

Автор і співавтор 15 наукових статей.

Професійний досвід

З 1998 року та впродовж 7 років працювала в Донецькому регіональному центрі материнства та дитинства. У клініці ISIDA працює з 2001 року.

Стажування, конференції, семінари

Щороку бере участь у конгресах УАРМ, ESHRE і ASRM. Була нагороджена почесною грамотою УАРМ «За вагомий внесок у розвиток і впровадження методик допоміжних репродуктивних технологій в Україні, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм».

Членство в асоціаціях

Є членом президії Української асоціації репродуктивної медицини (УАРМ), членом Європейської асоціації репродукції та ембріології людини (ESHRE), Американської асоціації репродуктивної медицини.

Напрямки діяльності в ISIDA

Лікування складних форм безпліддя, весь спектр допоміжних репродуктивних технологій, виношування проблемних вагітностей.

Фотографії з лікарем

Відгуки про лікаря

На своє щастя ми з чоловіком чекали 14 років

Світлана Вікторівна - це фахівець і людина з великої літери. На своє щастя ми з чоловіком чекали 14 років і вже не очікували почути заповітні слова"мама" і "тато". І ось нам порекомендували звернутись в клініку ISIDA. Потрапили ми до Сітлани Вікторівни і все почалось... Вагітність була важкою і складною, але Світлана Вікторівна завжди знаходила слова підтримки і постійно була на зв'язку. І ось нашому синочку вже 1 рік. Хочеться сказати велике спасибі Світлані Вікторівні за наше щастя, дай Вам Бог здоров'я на многії літа і хай Ваш труд приносить людям тільки щастя!

Світлана
26 квітня 2021 р. 11:17

Огромная благодарность за королевскую двойню

Огромное Спасибо Светлане Викторовне за мою королевскую двойню. Это был долгий путь к материнству но 05/04/21 родились мои малыши . Мне очень повезло что я обратилась именно к ней, она большой профессионал своего дела !

Катерина
08 квітня 2021 р. 21:57

Самый лучший врач!

Светлана Викторовна, самый лучший врач! Выражаем огромную благодарность за нашего сыночка! Пусть Господь хранит Вас. Многое пришлось преодолеть, ни один раз приехать в клинику, конечно это было всегда волнительно, но поддержка Светланы Викторовны не только в помощи ЭКО, но и велению беременности всегда была ощутима. И честно сказать очень скучаю за Светланой Викторовной, но благо, что всегда можно ей позвонить и снова и снова сказать огромное спасибо. Счастье быть мамой такого долгожданного малыша! Светлана Викторовна, мы Вас любим и ценим! Дай Господь Вам здоровья и счастья! Отдельная благодарность клинике « Исида» за отношение, теперь мы у вас наблюдаемся в педиатрическом отделении, вы молодцы!

07 квітня 2021 р. 21:06

Щастю немає меж)))

Світлана Вікторівна, дякуємо за те, що здійснили нашу мрію і допомогли завагітніти за допомогою ЕКЗ. Доньці вже 1.8 - щастю немає меж))) Скоро прийдемо за другим!

Лідія
05 січня 2021 р. 23:45

Подяку не передати словами!

У цей день, 11 серпня рік тому заглянула до мене в палату Світлана Вікторівна, з посмішкою і словами вона вимовила: «Іди забирати свою дитину !!!» І ось через рік, моєї крихті вже 4 місяці !!! Світлана Вікторівна подарувала нам сина !!! Так як ми вдячні, що не передати словами ... Величезне Вам спасибі за спокій і професіоналізм !!! За те, що ми батьки!

Бортник Вікторія
11 серпня 2019 р. 13:27

Безцінна праця!

Щодня дякую Богу і Світлані Вікторівні за нашого синочка, якого я народила 8 липня. Божого благословіння Вам за Вашу безцінну працю!

Надія Яловко
31 липня 2019 р. 18:08

Ви даєте шанс навіть самим зневіреним.

Бракує слів, щоб висловити нашу подяку Світлана Вікторівна за Ваш труд, Вашу роботу! Завдяки Вам наша сім'я знайшла радість, віру в щасливе майбутнє. 23.07.18 народився наш довгоочікуваний синочок! Величезне спасибі від всієї нашої родини! Ви не просто робите свою роботу - Ви даєте шанс навіть самим зневіреним, надію на чудо. Наше щастя - Ваша заслуга! Дай Бог здоров'я Вам і вашим близьким.

Олена Оніщук
06 травня 2019 р. 20:37

Змогла подарувати нам сенс життя.

Хочемо висловити слова подяки Турбаніст Світлані Вікторівні. Це лікар з великої літери. У нас 10 років не було дітей. Світлана Вікторівна змогла подарувати нам сенс життя. Тепер у нас є синочок Микитка. Велике Вам спасибі і низький уклін. Ви професіонал своєї справи.

Валентина
29 квітня 2019 р. 20:22

Ви сказали, що все вийде...

Дорога Світлана Вікторівна! Хочу сказати Вам велике спасибі за Вашу роботу і просто за те, що Ви є! Тільки завдяки Вам, ми з чоловіком стали батьками прекрасного малюка! Ви подарували мені надію, коли в моїй країні лікарі відмовилися зі мною працювати.

Храмешкіна Яніна
11 квітня 2019 р. 12:54

Ми вдячні Ісіді за наше щастя!

Професіонал своєї справи - Тарбаніст Світлана Вікторівна, уважна і чуйна! Ми дуже щасливі з чоловіком, що познайомилися і потрапили саме до цього лікаря! З її допомогою у нас з'явилася наша довгоочікувана донечка) Ми вдячні Ісіді за наше щастя! Процвітання вам!

Погоріла Оксана
10 лютого 2019 р. 16:38

Хто ще вагається «йти чи не йти», роздумує «варто чи не варто»,- наполегливо запевняю...

Шановна, любляча Світлана Вікторівна. Безмежна Вам подяка за сприяння і допомогу у появі Синочка. Ви - Людина, котра з першоі хвилини зустрічі, вселила впевненість і спокій у подальших діях. Ви - Неймовірна. Ми вдячні долі, що, через роки терпіння і пошуків, познайомила з Вами. Всім, хто ще вагається «йти чи не йти», роздумує «варто чи не варто»,- наполегливо запевняю: йти не просто варто, а необхідно!, Йти, тільки до Світлани Вікторівни Турбаніст.

Даша і Рома
13 січня 2019 р. 17:51

Інші лікарі відмовилися від мене, а Ви зробили мене щасливою.

Шановна Світлана Вікторівна! Від щирого серця хочу подякувати Вам і у Вашій особі всый клініці ISIDA, за той клубочок щастя, який Ви мені подарували. Інші лікарі відмовилися від мене, а Ви зробили мене щасливою. Моєму синочку Миколі, вже 4 місяці.

Ірина
13 листопада 2018 р. 16:38

Подарувала нашій родині велике чудо !

Після ходіння по численних лікарям і клінікам, (з моєю проблемою пропонували донорську яйцеклітину, операцію), на щастя, я потрапила до Світлани Вікторівни Турбаніст. Вона єдина запропонувала консервативний спосіб лікування, після якого я змогла завагітніти сама, природним шляхом, на що я вже абсолютно не сподівалася. Світлана Вікторівна подарувала нашій родині велике чудо !! Ми безмежно вдячні Лікарю за її професіоналізм і знання!

Марина
12 жовтня 2018 р. 23:10

Ви лікар, який обрав не легкий шлях, але надзвичайно важливий.

Можна багато писати, та розказувати все, що довелось пройти на шляху до омріяного і найочікуваного результату, стати мамою. Але головне, віра і звичайно лікар, який її втілить в життя. Я щиро дякую Турбаніст Світлані Вікторівні і клініці ISIDA, за двох моїх синочків, яким уже майже 9 місяців. Ви лікар, який обрав не легкий шлях але надзвичайно важливий для всього людства. Дякую що Ви є.

Маріанна
16 березня 2018 р. 20:50

Велике Вам спасибі за щастя!

Лікувалися з чоловіком 11 років у різних клініках. Проходили безліч досліджень, приймали жмені ліків і ніякого результату не отримували. Але Турбаніст Світлана Вікторівна розібралася в причини, і грамотно призначила лікування. Зараз у нас росте здоровий синок. Велике Вам спасибі за щастя!

Олена
13 березня 2018 р. 20:18

Дякую Вам!

Дякую Вам, Турбаніст Світлана Вікторівна, Ви спеціаліст з Великої літери!

Наталія
09 листопада 2017 р. 12:48

Дякую!

Дякую величезне Турбаніст Світлані Вікторівні за наших діток. Вони вже першокласники! Сподіваюся, що завдяки Вам, щасливих сімей стане набагато більше! Успіхів Вам і простого людського щастя!

Наталія
07 вересня 2017 р. 20:52

Дякую за щастя!

Кажуть, що чарівників не існує, але я точно знаю одного – Турбаніст Світлана Вікторівна. Тільки чарівники можуть творити дива і дарувати людям надію на здійснення заповітної мрії. Світлана Вікторівна, величезне дякую за моє маленьке щастя і низький Вам уклін!

Тетяна
17 серпня 2017 р. 00:34

Вона подарувала нам диво!

Велике дякую Турбаніст Світлані Вікторівні!!! Вона подарувала нам диво, яке ми чекали три роки. Світлана Вікторівна – лікар від Бога, професіонал і просто хороша людина. Будемо ставати до неї на облік.

Ольга та Миколай
19 квітня 2017 р. 16:33

Згадуємо із захопленням Турбаніст Світлану Вікторівну!

З 7 березня 2008 року ми кожен згадуємо із захопленням Турбаніст Світлану Вікторівну. Вона подарувала нам друге життя. Іллі вже 9 років і ми живемо тільки ним. Він найкращий син у світі. ДЯКУЮ ВАМ ВЕЛИКЕ.

Наталія
13 березня 2017 р. 14:31

Диво відбулося!

Хочемо висловити величезну подяку ТУРБАНІСТ СВІТЛАНІ ВІКТОРІВНІ за наше "подвійне щастя". Після довгих 7 років очікування, прольотів та невдач, розчарувань в місцевих лікарях (м. Житомир) ми випадково потрапили на прийом до Світлани Вікторівни. Чесно кажучи надія вже давно мене покинула. Але через піврічного відвідування клініки, завдяки професійному і людському підході лікаря, на першому УЗД після ЕКЗ ми з чоловіком почули: "Вітаю, у Вас двійня!"

Олеся
03 грудня 2016 р. 11:17

Ваш персонал - диво.

Величезне спасибі клініці ISIDA за здорову доньку. Ваш персонал - це диво.

Катерина та Дмитро Куруч
06 вересня 2016 р. 18:30

Дякую за подароване нам щастя бути батьками трійнят!

Хочемо висловити свою подяку прекрасному професіоналу, хорошій людині і Лікарю з великої літери - Світлані Вікторівні Турбаніст!!! Щоранку, коли прокидаються наші діти і вже самостійно топають до нас, ми з чоловіком дякуємо Богові і Світлані Вікторівні за подароване нам щастя бути батьками трійнят!

Вікторія
16 травня 2016 р. 22:35

Дуже вдячна за ведення вагітності Турбаніст Світлані Вікторівні.

Дуже вдячна за ведення вагітності Турбаніст Світлані Вікторівні та її медсестрі, а також черговій бригаді на чолі з Грицько Віктором Степановичем, анестезіологу мовчазному, але відповідальному і всій бригаді.

Голенковська Олена
19 квітня 2016 р. 15:02

За час відвідування клініки накопичився ряд позитивних відгуків.

За час відвідування клініки накопичився ряд відгуків: • відмінна, ідеальна робота reception, доброзичливо, з турботою, професійно, і це завжди! • відмінний, дуже корисний курс по грудному вигодовуванню (Вікторія Нестерова). Інформація подається структуровано.

Лобова О.В.
25 березня 2016 р. 13:45

Моя вагітність пролетіла як один день, без нервів і страхів!

Турбаніст Світлана Вікторівна! Дякую Вам за 9 місяців щастя, моя вагітність з Вами пролетіла як один день, без нервів і жахів, дай Вам Бог міцного здоров’я! До Вас хочеться повернутися за цим щастям ще не раз.

14 вересня 2015 р. 14:30

Багато в чому успіх нашої родини ми розділяємо з Турбаніст Світланою Вікторівною

Ми дуже вдячні Світлані Вікторівні: після 4-х років безплідних спроб вона привела нас до нашої вагітності! З першого разу все вийшло на ЕКЗ, і ведення вагітності дивно підтримує, небайдужий, професійний лікар. Багато в чому успіх нашої родини ми поділяємо з нею. ДЯКУЮ.

17 червня 2015 р. 23:29

Дякуємо за щастя, яке Ви нам подарували

Турбаніст Світлана Вікторівна, рівно 8 місяців тому народилися наші два карапузи, синуля Данило та донечка Дарина. Уся наша тепер вже велика сім’я від усієї душі дякує Вам і Вашій команді за щастя, яке Ви нам подарували.

10 червня 2015 р. 00:27

Турбаніст Світлана Вікторівна, у Вас золоті РУКИ!

Світлано Вікторівно, дуже вдячна за ДИВО, яке вже штовхається в животику. У Вас золоті РУКИ. За другою дитинкою прийдемо тільки до вас. Здоров’я, благополуччя та всіх благ вам і вашій родині.

08 травня 2015 р. 18:48

Світлана Вікторівна – це вдячність за сина!

Турбаніст Світлана Вікторівна – це вдячність за сина. Спасибі величезне, не встигли приїхати до Донецька через бої, подякувати особисто (хочеться Вас обійняти та поцілувати), м. Луганськ. Сім’я Ігнатових

19 січня 2015 р. 10:05

Величезне Вам спасибі та мирного неба над головою!

Я буду все життя вдячна Турбаніст Світлані Вікторівні та її колективу за мою чудесну донечку Єлизавету! І кожен раз, коли я на неї дивлюся, то з незабутніми та прекрасними емоціями згадую цих чудових людей! Величезне Вам спасибі та мирного неба над головою!!!

27 листопада 2014 р. 18:33

Найкращі враження від Світлани Вікторівни Турбаніст!

Найкращі враження від Світлани Вікторівни Турбаніст! Делікатність, коректність, терпимість до особливостей клієнтів на тлі найвищого професіоналізму – вище всіляких похвал і вдячності. Відвідування справляє незабутні враження про рівень і організацію роботи клініки. Викликає високу довіру як до фахівця, так і до послуг установи, найкращі рекомендації клініки для себе та близьких людей. Такий фахівець є еталоном для інших фахівців у будь-який інший організації.

17 листопада 2014 р. 20:39

Відео з лікарем

Питання до лікаря

Непрохідність маткових труб, поліпи матки

Добрий день. Мене звати Наталія. Мені 39 років. Я з Донецька. На сьогоднішній день мені ставлять діагноз непрохідність маткових труб, поліпи матки? Ніколи не робила аборти, вагітності не було. Аналізи в клініках всі хороші. Дуже хочу сама народити. Потрібна ваша допомога.

22 жовтня 2018 р. 16:22

Скажіть, будь ласка, у вас залишилися якісь дані з Донецька про моє лікування?

Добрий день Світлано Володимирівно, я робила у вас інсемінацію у 2011 році в Донецьку, стояла на обліку до 12 тижнів, слава Богу, все добре, я народила)) Ось хочу тепер до вас у Київ за другою дитинкою. Скажіть, будь ласка, у вас залишилися якісь дані з Донецька про моє лікування? Зубарєва Катерина Олександрівна.

Катя
08 лютого 2016 р. 14:01

Неспроможність рубця на матці. Чи можливо виправити цю ситуацію?

Ділянка післяопераційного рубця: візуал. деффект "ніші". Ніжній сегмент матки в ділянці післяопераційного рубця товщиною до 4,3мм. Висновок: Неспроможність рубця на матці. Лікарі не радять вагітніти. Але дуже хочеться здорову дитинку. Чи можливо у вас зробити лапороскопию на матці і виправити дану ситуацію? Скільки така операція буде коштувати?

09 грудня 2015 р. 21:13

Чи можливе застосування ДРТ у 41 рік?

Добрый день. Скажите пожалуйста, мне 41 год, возможно ли еще применение ВРТ в моём случае? Причины бесплодия не определены, у меня по анализам все нормально, у мужа небольшие отклонения от нормы. Спасибо.

Леся
07 грудня 2015 р. 12:33

Чи могли в мене знову виникнути спайки в трубах?

Здравствуйте Светлана Викторовна! В 2012 году я проходила лечение под вашим наблюдением, а потом наблюдалась по беременности в Донецкой клинике у Ольги Николаевны.

Бушева Катерина
23 листопада 2015 р. 23:10

Які можливі причини невдалої спроби ЕКЗ?

Здравствуйте! Светлана Викторовна, скажите пожалуйста, из-за чего может быть неудачная попытка ЭКО? Собираемся сделать вторую попытку, может необходимо сделать дополнительные анализы?Спасибо.

Анна
06 червня 2015 р. 14:07

Яким чином видаляються поліпи?

Добрый день! В результате обследования УЗИ мне поставили диагноз рецидивирующие полипы эндометрия и рекомендовали гистероскопию. Хотелось подробнее узнать, каким образом удаляются полипы?

Людмила
14 квітня 2015 р. 16:27

Чи може радіохвильове припікання вплинути на менструальний цикл?

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, мені зробили припікання ерозії радіохвилею 7 лютого, 23 січня були останні місячні, цикл 30-35 днів, але після цього їх досі немає. Дуже хвилююся: може припікання вплинути на МЦ? Тест негативний. Дякую!

Olia
11 березня 2015 р. 16:59

Хочемо пройти процедуру ЕКЗ у Києві, проходили раніше в ISIDA в м. Донецьку

Добрый день! Я с супругом уже проходили процедуру ЭКО в клинике Исида в г.Донецке. Хотим попробовать снова ЭКО. Сохранились ли в базе клиники г.Киева наши личные данные, и данные о лечении в г.Донецке?

Інна
03 березня 2015 р. 10:49

Затримка

Доброго дня! На другий день затримки місячних тести на вагітність (3 шт.) показують чіткі 2 смужки. Скажіть, будь ласка, коли мені краще йти до лікаря на огляд й УЗД? Дата початку останніх місячних 16 листопада, цикл 28-29 днів.

Олена
16 грудня 2014 р. 11:00

Рентген маткових труб

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, за знімком рентгену маткових труб лікар сказав, що труби прохідні.

Ірина
17 листопада 2014 р. 16:07

Хочемо потрапити на прийом

Доброго дня! Ми з чоловіком хочемо потрапити до Вас на прийом, нам рекомендували Вас як дуже гарного фахівця. До Вас не дуже близько добиратися, тому хочеться, щоб зустріч була продуктивною. Що необхідно мати з собою? Заздалегідь дякую.

Курналієва Юлія
10 листопада 2014 р. 14:59

Електрофорез із лідазою

Доброго дня! Мені призначили електрофорез із лідазою №10. Підкажіть, будь ласка, № 10 – це 10 процедур? І яка періодичність: процедура кожного дня або через день? Дякую за відповідь.

Віталій
23 жовтня 2014 р. 09:45

ВМІ спермою чоловіка

Добрый день. Подскажите пожалуйста есть ли у вас пакет ВМИ спермой мужа? Что туда входит? и сколько стоит? Нужно ли перед тем как проводить эту процедуру сдавать дополнительные анализы?

Олександра
03 жовтня 2014 р. 10:55

Шанси ЕКЗ

Обращаюсь к вам за помощью и советом, мне ставят диагноз поликистоз яичников, назначали стимуляцию гоналом, но никаких результатов, фолликулы не выросли нужного розмера, поэтому мы с мужем решили сделать ЭКО

Тетяна
20 вересня 2014 р. 22:15

Питання з приводу ембріонів у Донецьку

Я ваш клієнт в ISIDA. У мене залишилися заморожені ембріони. Як мені можна з Вами зв’язатися щодо включення в протокол? Заздалегідь вдячна!

Альона Григор’єва
28 серпня 2014 р. 19:12