Відгук про лікаря

Левицька Алла Володимирівна
Особиста інформація
captcha
Вибрати файл Файл не вибрано
(. jpeg,. jpg,. png,. pdf,. doc)

Онлайн консультація

Левицька Алла Володимирівна
Особиста інформація
Вибрати файл Файл не вибрано
(. jpeg,. jpg,. png,. pdf,. doc)
Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок – субота 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
Левицька Алла Володимирівна

Левицька Алла Володимирівна

Лікар акушер-гінеколог

Стаж роботи – 21 рік.
 • Лікар вищої кваліфікаційної категорії
Приймає в: ISIDA Медмістечко

Освіта

Закінчила Київський національний медичний університет ім. О.О. Богомольця. Для підтвердження вищої категорії кожні п’ять років проходить курси підвищення кваліфікації. Останні відвідала у 2011 році.

Наукова діяльність

Автор чотирьох наукових публікацій з питань вагітності та пологів після застосування допоміжних репродуктивних технологій.

Стажування, конференції, семінари

Брала участь у таких конференціях і конгресах: «Сучасні аспекти в акушерстві та гінекології»; «Сучасні підходи збереження здоров’я і якості життя жінки»; «Школа клімактерія»; «Комплексний підхід у лікуванні запальних захворювань органів малого таза»; «Актуальні проблеми репродуктивного здоров’я, менопаузи й андропаузи з позицій доказової медицини» (2010-2011).

Напрями діяльності в ISIDA

Веде пологи та післяпологовий період, є експертом у сфері особливостей перебігу вагітності та пологів після застосування допоміжних репродуктивних технологій.

Лікарі спеціальності Акушер-гінеколог:

Відгуки про лікаря

Если бы не она, мне непонятно как бы закончились мои роды

Спасибо огромное Алле Владимировне, если бы не она, мне непонятно как бы закончились мои роды, классный специалист и чуткий, добрый человек.
За таких профессионалов Исида должна держатся и очень дорожить.

Анна
22 червня 2021 р. 12:21

Прекрасный доктор!

Спасибо Алле Владимировне за профессионализм и тактичность, умение поддержать и правильно подобрать слова. Прекрасный доктор!

Катерина
9 лютого 2021 р. 14:44

Безмежно вдячна долі, що мала можливість народити першого сина з Вашою допомогою!

Алло Володимирівно! Безмежно вдячна долі, що мала можливість народити першого сина з Вашою допомогою 10 років тому, що саме Вам безумовно довірилася під час невдалої другої вагітності! Дуже хотіла й другого сина народити з Вами, однак він вирішив з'явитися на світ на місяць раніше :)
З найтеплішими спогадами і найкращими побажаннями, Світлана К.

Світлана
15 вересня 2020 р. 15:05

Навіть не вийде висловити свою подяку використовуючи шаблонні мовні звороти про довіру до лікаря!

Спасибі Вам, Лікарю, за Ваші підтримку і допомогу в такий важливий момент, за те, що дуже кваліфіковано провели мої пологи. Навіть не вийде висловити свою подяку використовуючи шаблонні мовні звороти про довіру до лікаря, так як для мене, як для не зовсім простого обивателя в сфері медицини, був очевидний високий професійний рівень, і я, виходить, не просто "довірила", але і "перевірила". Здоров'я Вам і всіх благ!

Оксана
14 вересня 2020 р. 20:05

Дякую за підтримку, мотивацію, поради. Поруч з Вами я відчувала себе впевнено, спокійно і нічого не боялася.

Хочу від усього серця подякувати Левицькій Аллі Володимирівні! Більш чуйного та імпонуючого лікаря я ще не зустрічала. І дуже рада, що мої перші пологи були під її керівництвом :) Дякую за підтримку, мотивацію, поради. Поруч з Вами я відчувала себе впевнено, спокійно і нічого не боялася. Напевно тому і пройшло все легко!!! Успіхів Вам у Вашій благородній справі!

Рудько Олена
14 січня 2020 р. 16:44

Бажаю кожній дівчинці або жінці під час пологів такого лікаря!

Хочу подякувати за Допомогу (так-так, з великої літери!!!) в народженні нашого зовсім крихітного сина))) Бажаю кожній дівчинці або жінці під час пологів такого лікаря! Низький уклін і ще раз велике Вам людське спасибі!
22.08.19

Світлана
13 січня 2020 р. 22:38

Лікар з великої літери!

Хочу висловити подяку, лікар з великої літери, вона така спокійна, добра, мила. Допомогла мені тужиться правильно. Дуже вдячна Аллі Володимирівні за те, що допомогла з'явиться на світ нашої принцесі.

Ірина
3 жовтня 2019 р. 15:01

Благодарность всій команді!

Величезна подяка професіоналові Аллі Володимирівні за прекрасні пологи! Без перебільшення було відчуття, що мама поруч. Настільки сильна і грамотна підтримка і віра в мої сіли.Благодарность всій команді!

Юлія
14 вересня 2019 р. 15:18

Почувала себе відразу в надійних руках!

Переживали за те, яким буде лікар, що прийматиме роди, адже людський фактор відіграє також не маленьку роль. Дуже вдячні Левицькій Аллі Володимирівні, почувала себе відразу в надійних руках!!!Лікар уважний, турботливий, вміє організувати роботу, підтримати у потрібну хвилину. Лікар все робить професійно, майстерно та не боляче))! Дуже дякуємо Вам!!!!!!

Іванна
30 травня 2019 р. 15:35

Як це в Ісіді виходить?

Другі пологи приймала бригада разом з Левицькою А.В. і Майшмаз І.С. Все було чітко, уважно, будь-яке побажання-питання і лікар моментально поруч, прямо блискавично, але в той же час ніхто не тиснув і не стояв над душею. Як це в Ісіді виходить? Другі пологи і друга бригада - і все також чудово. І найголовніше - неймовірне терпіння і зібраність лікарів. Величезне спасибі за це. Ну а акушерки в Ісіді - просто янголи. Руки просто золоті.

Тетяна
1 березня 2019 р. 18:43

Як легко і приємно здійснювати цей магічний ритуал!

Алла Володимирівна не лікар, вона янгол! Спасибі величезне за кращі пологи в моєму житті. Завжди буду пам'ятати як легко і приємно здійснювати цей магічний ритуал, під вашою опікою. Дякую від душі!

Ольга Денісова
30 січня 2019 р. 13:19

Почути від лікаря, що я розумниця, було, найважливішим.

Хочу висловити величезну подяку – Левицької Аллі Володимирівні, за ведення моїх пологів. Пологи були досить складними. Тільки завдяки злагодженій роботі команди фахівців ISIDA, я змогла народити сина самостійно. Після пологів Алла Володимирівна приходила до мене в палату, цікавилася станом і була дуже уважна. Від розмови з нею ставало дуже спокійно і тепло. Почути від лікаря, що я розумниця, було, напевно, найважливішим в той момент. Велике дякую за підтримку!

Ірина
25 вересня 2018 р. 22:41

Завдяки Вам, народився мій син!

Алла Володимирівна Левицька – хочу висловити захоплення і величезну подяку за Ваш професіоналізм, терпіння, емоційну підтримку, спокій і прекрасне відношення. Завдяки Вам, народився мій син! Дякую ще раз!

Зоря
4 липня 2018 р. 22:17

Була впевненість в моїх силах.

Мені дуже пощастило, що на моїх пологах чергували Левицька Алла Володимирівна і Майшмаз Ірина Станіславівна, які допомогли мені народити мою дитину. Від лікарів відчувалося участь, підтримка, спокій, розуміння ситуації, професіоналізм і впевненість не тільки в своїх, а й моїх силах. Дякую Вам за мою дитину!

Анастасія
14 лютого 2018 р. 19:44

Вона була зі мною, всі мої тривалі пологи.

Відмінний лікар – Левицька Алла Володимирівна. Приймала у мене пологи 3 роки тому .Вона була зі мною, всі мої тривалі пологи. Дякую за таке терпіння, ніжне і спокійне ставлення.

Аліна
11 лютого 2018 р. 14:22

Дякую за донечку!

Левицька Алла Володимирівна – чудова людина та професіонал своєї справи. Дякую за донечку!

Наталія
15 вересня 2017 р. 00:42

Левицька Алла Володимирівна

Лікаря на пологи ми не вибирали, але так співпало, що і першу і другу дитину у нас приймала Левицька Алла Володимирівна. Уважна і приємна жінка. Велике їй дякую :)

Ірина
21 квітня 2017 р. 11:19

Професійні та дбайливі люди!

Ми з чоловіком завжди будемо вдячні Левицькій Аллі Володимирівні та команді клініка ISIDA, які 6.12.2016 були з нами в найвідповідальніший день нашого життя. Уявити собі не можу, як би пройшло народження нашої донечкі, якби не ці професійні та дбайливі люди!!! Дякуємо!

Ірина
7 грудня 2016 р. 13:10

Левицька А.В. – найчудовіший лікар у світі!

Хочу висловити подяку Левицькій Аллі Володимирівні, вона – найчудовіший лікар у світі! Поважаю її як відмінного професіонала і хорошу людину!

Кас'яненко
5 грудня 2016 р. 11:57

Дуже вдячні ISIDA.

Дуже вдячні ISIDA за другого янголятка Мар'яночку. Вже вдруге проходимо до Вас за дитинкою. Особливо вдячні берегині – пані Левицькій Аллі Володимирівні. Ви неймовірна!

Лебеденко Наталя
14 червня 2016 р. 13:00

Левицька Алла Володимирівна - відмінний лікар!

Левицька Алла Володимирівна - відмінний лікар! Приймала мої пологи в 2007 році. Дуже спокійна і приємна в спілкуванні. З нею було зовсім не страшно народжувати! Спогади найпозитивніші! Алла Володимирівна, велике Вам спасибі !!!

Світлана
9 червня 2016 р. 20:27

Золоті руки, золоте серце, золота душа!

Якби не Левицька Алла Володимирівна, то я не уявляю, як би мені вдалося народити моїх діточок! Це лікар від Бога! Золоті руки, золоте серце, золота душа! Дай Вам Бог і побільше!!!!

16 листопада 2015 р. 22:30

Левицька Алла Володимирівна – прекрасний лікар!

Левицька Алла Володимирівна – прекрасний лікар! Трохи більше року тому вона допомогла нам народити нашого сина. Професіонал вищої категорії і, до того ж, дуже прекрасна, мила та добра жінка. Вона була настільки спокійна, впевнена в усьому, що все це мені передавалося! Наші пологи були прекрасні, зовсім не було страшно, боляче чи дискомфортно.

14 червня 2015 р. 20:31

Левицька Алла Володимирівна – прекрасний лікар!

Особливо хочу подякувати за легкі пологи! З Левицькою Аллою Володимирівною завжди комфортно, все чітко та зрозуміло, немає тривоги й хороший настрій завдяки її впевненості та доброзичливості!

27 жовтня 2014 р. 20:50

Питання до лікаря

Програма планування вагітності

Доброго дня!
Скажіть, будь ласка, що входить до Програми «Планування вагітності за наявності підвищених ризиків»?

Оля
5 листопада 2014 р. 15:36

Лікарі спеціальності Акушер-гінеколог: