Відгук про лікаря

Чечельницький Олег Євгенович
Особиста інформація
captcha
Вибрати файл Файл не вибрано
(. jpeg,. jpg,. png,. pdf,. doc)

Онлайн консультація

Чечельницький Олег Євгенович
Особиста інформація
Вибрати файл Файл не вибрано
(. jpeg,. jpg,. png,. pdf,. doc)
Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок – субота 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
Чечельницький Олег Євгенович

Чечельницький Олег Євгенович

Лікар-анестезіолог

Стаж роботи – 30 років.
 • Лікар вищої кваліфікаційної категорії
Приймає в: ISIDA Медмістечко

Закінчив Київський медичний інститут ім. О. О. Богомольця в 1983 році. Інтернатура за спеціальністю «анестезіологія-реаніматологія» на базі Київської міської клінічної лікарні № 3 (кафедра анестезіології та реаніматології КМІПО) у 1984 році.

Напрямки діяльності в клініці ISIDA

 • Створення адекватного анестезіологічного захисту пацієнток акушерського та гінекологічного профілю під час пологів і операцій; корекція виникаючих соматичних розладів.
 • Післяопераційна реабілітація пацієнток у ранньому післяопераційному періоді.
 • Інтенсивна терапія та, за необхідності, реанімація соматичних розладів, що виникли під час вагітності, а також у гінекологічних пацієнток.
 • Формування загальних тенденцій у терапії й анестезіологічному забезпеченні; створення на основі цих тенденцій протоколів спільно зі співробітниками відділення інтенсивної терапії й інших відділень.
 • Повага прав пацієнтів у виборі анестезіологічної допомоги та терапії, що проводиться.

Семінари, тренінги, підвищення кваліфікації

 • Міжнародний британсько-український конгрес з анестезіології та інтенсивної терапії, жовтень 2012 року.
 • Семінар з акушерських невідкладних станів, квітень 2012 року.
 • Конференція «Служба болю та її формування», листопад 2011 року.

Галузь професійного інтересу: Формування служби болю клініки ISIDA. Створення умов максимальної безпеки пацієнтів в доопераційному та післяопераційному періоді.

Кредо роботи: Не нашкодь.

Фотографії з лікарем

Відгуки про лікаря

Наши роды прошли без боли

Спасибо Вам огромное, Олег Евгеньевич, благодаря Вашей анестезии наши роды 2.09.21 прошли без боли. После многих часов мучений до анестезии, даже сложно было поверить, что эту боль можно снять!

Ольга
09 вересня 2021 р. 14:03

Мы с мужем и сыном несказанно благодарны!

Спасибо большое Олегу Евгеньевичу за профессионализм! Наша операция кесарева сечения прошла превосходно) никакого страха и боли при введении анестезии, врач очень умело отвлекал, при этом объясняя что именно делает и что я буду чувствовать, поддерживал и меня и мужа в операционной, шутил и помогал расслабиться) Операция и послеоперационный период прошли легко и прекрасно, за что мы с мужем и сыном несказанно благодарны! Спасибо Вам!

Татьяна
26 серпня 2021 р. 13:41

С Вами я не боялась ничего!

Хочу выразить огромную благодарность Вам, Олег Евгеньевич! У меня особый случай, болезнь Хагемана, но Вы не оставили меня, провели мне операцию ( лапароскопия ), которая прошла успешно! Поддерживали меня, были рядом, с Вами я не боялась ничего! Спасибо Вам огромное! Дай Вам Бог здоровья!

Инна
26 травня 2021 р. 18:03

До сих пор с удовольствием читаю Питера Мейла

Спасибо Вам огромное, Олег Евгеньевич, за Ваш профессионализм, заботу и индивидуальный подход к каждой клиентке. До сих пор с удовольствием читаю Питера Мейла, которого Вы мне порекомендовали во время операции!!! :-) Благодаря Вашей заботе все прошло великолепно, и сейчас я мама прекрасной девчушки Мирославы, которой скоро три года! Желаю Вам всего самого наилучшего!

Патлах Оксана
23 квітня 2021 р. 10:09

Пригадую, як Ви мене взяли за руку перед операційною - це додало мені впевненості і сил!

Олег Євгенович, спасибі Вам величезне за підтримку в настільки важкі моменти. Пригадую, як Ви мене взяли за руку перед операційною - це додало мені впевненості і сил. Безмежно Вам вдячна. Прекрасний, грамотний лікар. Всім раджу!!!!!!!

Марина
13 вересня 2020 р. 10:09

Лікарю, велике спасибі за моральну підтримку і за теплі руки!

Старий друг краще нових двох! Через 11 років після першого КР, знову, потрапила в надійні руки Олега Євгеновича. Незважаючи на контекст операційної, це була прекрасна зустріч. Лікарю, велике спасибі за моральну підтримку і за теплі руки. За третім малюком, тільки, до Вас!!

Наталія
21 червня 2020 р. 23:21

Ви не просто лікар, ви Анестезіолог з великої Літери :)

Коли я запитала як вас звуть, ви відповіли: мене звуть - Анестезіолог. Ви не просто лікар, ви Анестезіолог з великої Літери :) ви дуже допомогли мені при пологах! І не тільки професійним знеболенням, але і підтримавши психологічно. Спасибі вам, Олег Євгенович. За вашої поради, я не втрачаю надії, «я виховую пташечку». Наша сім'я вас дуже любить. Ви головний «модератор» наших пологів. :)

Анна
25 січня 2020 р. 21:15

Тепер без жодних сумнівів раджу саме цього лікаря-анестезіолога.

На власному досвіді зрозуміла наскільки важливою є роль анестезіолога. Під час пологів виникли медичні показання до епідуральної анестезії, якої я панічно боялась все своє життя. Олег Євгенович не лише переконав мене, що так треба, але й зробив анестезію настільки висококласно, що тепер без жодних сумнівів раджу саме цього лікаря-анестезіолога.

Катерина
20 грудня 2019 р. 01:47

Спасибі Вам велике!

Спасибі величезне Олегу Євгеновичу Чечельницькому за безболісну процедуру, підтримку, гарний настрій під час пологової діяльності. До дня пологів я дуже сумнівалася робити чи епідуралку, наслухалася багато страшилок. Вирішила робити, і жодного разу про це не пошкодувала, процедура пройшла швидко і безболісно, ​​навіть здивувалася наскільки все пройшло легко і ніяких последствій. Олег Євгенович не тільки великий професіонал, але і відмінний співрозмовник, який ділиться своїм хорошим настроєм. Навіть в критичній ситуації я посміхалася. Спасибі Вам велике!

Тетяна
05 грудня 2018 р. 18:47

Ви не давали мені сумувати...

Олег Євгенович Чечельницький – напевно найкращий лікар, якого я зустрічала у своєму житті. Він не просто лікує, а й здорово пояснює, морально підтримує. Дякую Вам за моє життя! Ви не давали мені сумувати, а це, часом важливіше таблеток :)

Тетяна Тарасевич
05 вересня 2018 р. 21:53

Все пройшло відмінно!

Олег Євгенович Чечельницький, чудовий фахівець. Дякую Вам, за ваш професіоналізм і гуманність! Часто згадую Ваші жарти, під час моїх пологів. Все пройшло відмінно!

Віра
15 серпня 2018 р. 14:33

Ви прекрасна людина.

Чечельницький Олег Євгенович, спасибі Вам велике за Ваш професіоналізм, доброту і турботу під час пологів. Ви прекрасна людина. Дуже Вам вдячна.

Наталія
03 березня 2018 р. 13:19

Дуже вдячна.

Спасибі Вам, Олег Євгенович Чечельницький! Ви кращий! Дуже вдячна Вам!

Євгенія
15 лютого 2018 р. 11:06

Диво-лікар!

Чечельницький Олег Євгенович – це лікар з усім відомої казки, тільки наяву! Величезне Вам дякую, диво-лікар! Ксенія і Віктор

Ксенія
01 листопада 2017 р. 23:15

Чечельницький О.Є. – думаючий та аналізуючий лікар!

Чечельницький Олег Євгенович був анестезіологом на моїх п`ятих пологах. Думаючий та аналізуючий лікар! Олег Євгенович дуже тонко і майстерно проводив анестезію, він чітко дивився щоб не було ніяких больових відчуттів і стресу. По мені зовні не видно, що я відчуваю, але він неймовірним чином за допомогою датчиків чітко бачив коли і що потрібно. Я вперше за свої п'ять пологів відчула турботу і професіоналізм! Дякую ISIDA за такий чудовий персонал!

Тетяна
05 липня 2017 р. 10:18

Пологи – це не боляче!

Після "ювелірної роботи" Чечельницького Олега Євгенійовича в пам'яті залишилися виразні спогади про те, що пологи – це не боляче! Дякую!

Наталія
25 червня 2017 р. 23:59

З його допомогою пологи пройшли легко!

Дуже вдячні Чечельницькому Олегу Євгенійовичу :) З його допомогою пологи пройшли легко! Фахівець найвщого рівня і прекрасна людина. Дякуємо!

Олександр
14 квітня 2017 р. 22:12

Приємні спогади про найважливіший день мого життя!

Велике дякую Чечельницькому Олегу Євгенійовичу за проведення епідуральної анастезії під час пологів. Завдяки цьому лишилися тільки приємні спогади про найважливіший день мого життя!

Ірина
25 лютого 2017 р. 00:00

Професіоналізм і вміння знаходити потрібні слова для кожного пацієнта

Величезне спасибі Чечельницькому Олегу Євгеновичу за анестезіологічний супровід під час кесаревого розтину. Професіоналізм і вміння знаходити потрібні слова для кожного пацієнта - це дуже багато. Спасибі вам велике!

Гульнара
29 серпня 2016 р. 23:56

Відмінний лікар, від початку і до кінця відчувала його неоціненну допомогу

Чечельницький Олег Євгенович - кращий анестезіолог! Дуже вдячна йому за підтримку під час операції! Відмінний лікар, від початку і до кінця відчувала його неоціненну допомогу і підтримку! Здоров'я Вам і щастя, Олег Євгенович!

Лі
17 липня 2016 р. 19:50

Дуже вдячна Чечельницькому Олегу Євгеновичу

Чечельницький Олег Євгенович не просто лікар чудово виконує свою роботу, а як людина з почуттям гумору, який зумів відвернути від переживань під час операції. Дуже вдячна!

Наталя
23 квітня 2016 р. 10:24

Відмінний анестезіолог!

Олег Євгенович – відмінний анестезіолог! Дуже рада, що потрапила саме до нього. Ніколи не думала, що буду реготати на операційному столі. Дуже підтримував під час операції.

Христина
28 лютого 2016 р. 09:29

Дякую за турботу про кожного пацієнта!!!

Спасибі величезне Чечельницькому Олегу Євгеновичу!!! Завдяки цьому лікареві мені було не страшно ні перед операцією, ні під час, ні після неї!!! Дякую за турботу про кожного пацієнта!!!

27 грудня 2014 р. 19:26

Відео з лікарем

Питання до лікаря

Чи має ваша клініка обладнання для реанімації пацієнтів у разі необхідності, а також реаніматологів?

Чи має ваша клініка обладнання для реанімації пацієнтів у разі необхідності, а також реаніматологів? У списку лікарів я таких не бачила, але ж у клініці проводяться різноманітні оперативні втручання.

Юлія
05 січня 2016 р. 15:04

Статті та новини