Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок – субота 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00

Карина Таран: «Я була абсолютно спокійна, бо знала – народжувати їду до клініки ISIDA».

14 лютого 2018

Клініка ISIDA робить подарунок майбутнім мамам – пропонує скористатися такими спеціальними пропозиціями:

«ISIDA test drive» – це можливість отримати безкоштовно першу консультацію лікаря-гінеколога у відділеннях клініки ISIDA:

А також – пройти УЗ-дослідження в цих відділеннях.

Скориставшись спеціальною пропозицією «ISIDA test drive», Ви отримуєте можливість особисто ознайомитися з клінікою ISIDA, сформувати власну думку про рівень професіоналізму фахівців клініки, рівень сервісного обслуговування тощо. Ця спеціальна пропозиція дійсна тільки для пацієнток у першому триместрі вагітності, які ще жодного разу не були в клініці ISIDA.

У Карини Таран – троє дітей. Син і дві доньки. Дочки-погодки з'явилися на світ у клініці ISIDA Про те, як це відбувалось, Карина розповідає із задоволенням.

Taran_family

Карино, якою була третя вагітність? Адже у вас уже двоє діток, чи було важко?

Моя третя вагітність проходила напрочуд легко. Можливо, тому, що дітки – погодки. Між першою і другою дитиною була велика перерва – 6 років, а тут дівчатка з'явилися одна за одною (старшій доньці зараз півтора року). Мені здавалося, що буде складно, але старші дітки весь час тримали мене в тонусі. Я спостерігалася в клініці ISIDA (вибрала пакет «Моя Вагітність Комфорт» – це дуже зручно!): аналізи прекрасні, тиск не стрибав, температура в нормі. Я почувалася просто прекрасно!

Чому вибрали клініку ISIDA?

Перші пологи були в 2010-му році за кордоном, у Латвії. Коли в 2016-му році я дізналася, що вагітна, то вибрала клініку ISIDA, оскільки багато наших знайомих народжували саме в цьому пологовому будинку і були задоволені. Крім того, один із філіалів клініки знаходиться неподалік нашого будинку, це дуже зручно, не треба витрачати багато часу на поїздки.

Спостереження за вагітністю і другі пологи пройшли успішно, я залишилася задоволена. Тому, дізнавшись, що ми знову чекаємо дитину, я ні на хвилину не сумнівалася, що знову народжуватиму в ISIDA. У клініці все настільки добре продумано, що я могла одночасно відвезти середню доньку на патронаж, старшого сина на ревакцинацію, а сама встигала зробити УЗД. І коли я приїхала на мої треті (і другі в цій клініці) пологи, у мене було відчуття, що я перебуваю буквально в рідних стінах (я навіть потрапила в ту саму палату!).

Як усе почалося цього разу? Коли ви поїхали до пологового будинку?

Під час других пологів перейми почалися близько 23-ї години, о 2-й годині ночі ми вже були в пологовому будинку ISIDA, а о 5.30 я народила нашу Єву. Цього разу перейми почалися значно раніше, десь о п'ятій вечора. Я почала засікати час – і об 11-й ночі сказала чоловікові: «Все, їдемо до пологового». Близько 12-ї ночі нас уже зустріли в клініці ISIDA. Мене розмістили в допологовій палаті. Чоловіка я відпустила додому, оскільки не було зрозуміло, скільки все триватиме, а найголовніше – я хотіла ще поспати. Після других пологів я зрозуміла, як важливо добре відпочити перед пологами. Того разу напередодні ми провели цілий день у друзів за містом, приїхали пізно додому, втомлені, і раптом усе почалося!

Під час пологів у мене зовсім не було сил, я весь час просила в акушерок солодкого чаю, щоб хоч якось підтримати себе. Тому цього разу я вирішила використовувати кожен можливий момент для відпочинку, і мені вдалося поспати ще годинку. Прокинулася я о 2-й годині ночі від сильних переймів, тепер вони вже були кожні 3 хвилини. Я покликала акушерку, зробили всі необхідні процедури і о 4-й ранку (як і минулого разу!) я вже була в пологовому залі.

Як проходили ваші треті пологи?

Неймовірно спокійно. Все відбувалося вночі, в пологовому залі поруч була акушерка, яка постійно стежила за моїм станом. У якийсь момент з'явилася лікар Солодаренко Александра Геннадіївна. Вона спокійно, дуже по-домашньому, без будь-якої метушні присіла на кушетку, перевірила ступінь розкриття матки і так м'яко сказала: «Ставте ось сюди ніжку, впріться в мене... От, зараз уже...» Я навіть не збагнула, як ми за півгодини примудрилися народити.

Чи відрізнялися ваші треті пологи від попередніх?

Цього разу я вже абсолютно точно знала, на що йду. Я знала, що буде боляче і треба буде потерпіти. Але я також знала, які приголомшливі відчуття охоплюють, коли народжується дитина, коли кладуть дитину на живіт – це непередавані відчуття! Коли ти лежиш, твоє тіло, яке було таке напружене, тепер абсолютно розслаблене, а на тобі лежить це гаряче тільце, яке ти вперше бачиш, розглядаєш личко, очі, шматочок вушка, що визирає з-під шапочки!

Під час сильних переймів я намагалася не думати про біль, а зосереджувалася на відчуттях цієї зустрічі. Коли народжуєш вперше, ти нічого не розумієш, і потім дуже багатьох моментів не можеш згадати. Зараз я пам'ятаю все в деталях, я знала, що мене чекає попереду, і чекала цього припливу щастя!

Taran_Kids

Як ви зараз почуваєтеся?

Минуло всього кілька днів після пологів, але я почуваюся значно краще, ніж після попередніх, хоча тоді була молодша. Всі дивуються, що я просто «як огірочок». Дуже важливо, що лікарі зробили все, щоб у мене не було жодного розриву. Тому що хоча пологовий біль і сильний, але він тимчасовий. А якщо є розриви, тебе розрізають, зашивають, ти потім ще місяць відчуваєш цей біль. Я дуже ціную, що лікарі настільки професійно допомагали в процесі пологів різними маніпуляціями, що все пройшло ідеально. Зараз, крім скорочення матки, я жодного дискомфорту і болю взагалі не відчуваю.

Що ви можете побажати жінкам, які збираються йти в пологи?

Нічого не боятися та бути спокійною, і все буде добре. Мій чоловік був вражений, яка я спокійна, і потім усім друзям розповідав, яка в мене витримка. На що я йому відповіла: 50% мого спокою – це те, що я знаю, що їду народжувати в ISIDA – клініку, фахівцям якої я абсолютно довіряю.