Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок – субота 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00

Бути ближче до пацієнтів

15 грудня 2015

Надання якісних послуг поблизу від будинку або місця роботи клієнтів – важлива складова стратегії розвитку ISIDA.

Костянтин ГОНЧАР, завідувач підрозділом ISIDA Печерськ

Наша філія, розташована в центрі Києва, на вул. Круглоуніверситетській, 13а, оснащена сучасним обладнанням, прийом ведуть понад 40 висококласних фахівців (штат клініки): акушери-гінекологи, терапевти, урологи, невропатологи, ендокринологи, мамологи, лікарі УЗД. А по суботах консультує професор, терапевт і кардіолог Володимир Ісаакович МЕДВЕДЬ. В ISIDA Печерськ можна пройти профілактичний огляд, вирішити проблеми, пов'язані з жіночим здоров'ям, спостерігати вагітність, отримати курс лікування на денному стаціонарі. А наше педіатричне відділення – це повноцінна дитяча поліклініка: здійснюються патронаж на дому і консультації малюків у відділенні, приймають дитячий ортопед-травматолог і дитячий хірург. Загалом, наша філія надає повний комплекс послуг амбулаторної медичної допомоги пацієнткам різного віку.

Олег ДАНИЛКІВ, завідувач відділенням амбулаторної допомоги ISIDA Медмістечко

Відкриття клініки ISIDA на бульварі Івана Лепсе, 65 відбулося в 2004 році. Тут ведуть прийом акушери-гінекологи, лікарі пренатальної діагностики (УЗД), а також вузькі фахівці різних напрямків: мамологи, психологи, терапевти, судинний хірург, проктолог, ендокринолог, дієтолог. При необхідності, збирається професорський консиліум. Для надання допомоги з частини гінекології відкрилося відділення радіологічної діагностики. Наша філія зручна для жінок з ускладненим перебігом вагітності та складними діагнозами, оскільки тут розташований стаціонар і в екстрених випадках ми можемо негайно госпіталізувати пацієнтку для більш ретельного спостереження. Майбутніх мам приваблює близькість пологового будинку. До слова, щоб познайомити з можливостями клініки амбулаторних пацієнток, які планують пологи в ISIDA, в клініці по суботах проходять семінари ISIDA weekend. Фахівці допомагають обрати оптимальний пакет спостереження, читають лекції, розповідають про пологи та післяпологовий період, який проходить у комфортних умовах клініки.

Оксана МОРОЗОВА, завідуюча підрозділом ISIDA Лівобережна

Відділення за адресою вул. Раїси Окіпної, 8б почало функціонувати в 2012 році і стало третьою за рахунком повністю оснащеною амбулаторно-поліклінічною філією ISIDA. Тут можна отримати консультації з питань обстеження жіночого здоров'я, у тому числі, з профілактики та лікування захворювань молочної залози. Ми пропонуємо індивідуальний підхід у спостереженні вагітності. У зоні особливої уваги – майбутні мами, які мають екстрагенітальні патології, вагітні після лікування безпліддя і з проблемами невиношування. У нас також консультують гінеколог-ендокринолог, мамолог, терапевт, дієтолог, ендокринолог, дерматолог. В ISIDA Лівобережна є можливість пройти експрес-курси з підготовки до пологів, грудного вигодовування, догляду за малюком, відвідати семінари по психології і отримати індивідуальну консультацію психолога. Починаючи з 2014 року, у нашому підрозділі успішно ведуть прийом лікарі педіатричного відділення. Всіх пацієнтів чекає привітний прийом, адже кожен наш співробітник вкладає в свою роботу частинку своєї душі. Так само, з повною віддачею, працюють і наші колеги з інших підрозділів. Саме завдяки цьому у всіх філіях ISIDA якість послуг – на найвищому рівні!

Ірина ВІЛЬГА, завідувачка підрозділом ISIDA Оболонь

На проспекті Героїв Сталінграда, 22, наша клініка працює вже 5 років, і за цей час нам довірили своє здоров'я дуже багато пацієнток. Вагітні жінки, що знаходяться у нас під наглядом, потім народжують в пологовому будинку в Медмістечку. У підрозділ ISIDA Оболонь часто звертаються пацієнтки, які потребують лікування гінекологічних недуг, адже у нас є все необхідне як для діагностики, так і для терапії. Можливе вирішення і ряду проблем хірургічним шляхом, зокрема, мова йде про малоінвазивні операції, які потрібні при лікуванні шийки матки. Ми надаємо повний спектр гінекологічної і акушерської допомоги, можливої в амбулаторних умовах. У нас консультують вузькі фахівці: дієтолог, гінеколог-ендокринолог, мамолог, ендокринолог, уролог (причому лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань сечостатевої системи не тільки у жінок, але і у чоловіків). Більшість наших співробітників – лікарі вищої категорії. Однак, усіх нас об'єднує не тільки професіоналізм. У колективі прекрасні дружні відносини. Ми разом працюємо над тим, щоб створити комфортні умови для пацієнтів. І ті, в свою чергу, із задоволенням відзначають, що в ISIDA Оболонь панує душевна атмосфера. Впевнена, що ця камерність і довірливість збережуться і після реконструкції, яка зараз ведеться. Уже найближчим часом розшириться акушерсько-гінекологічне відділення. І, що також дуже важливо, – відкриється відділення педіатрії.