Часи роботи
 • ISIDA Медмістечко
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Оболонь
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Лівобережна
 • Понеділок – субота 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Печерськ
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Ужгород
 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00

Про ISIDA

ISIDA — одна з провідних комплексна акушерсько-гінекологічна клініка, яка об'єднує стаціонар і три амбулаторно-поліклінічних центри. Клініки ISIDA спеціалізуються на лікуванні безпліддя, акушерстві, гінекології, мамології та педіатрії до 18 років.

Чому обирають нас?

На здійснення вашої мрії про успішне зачаття, нормальний перебіг вагітності і народження здорової дитини працює величезний комплекс клініки. Заради вашого здоров'я і здоров'я вашого малюка тут об'єднані багаторічний досвід, новітнє обладнання, власні лабораторії, сучасні індивідуальні пологові зали, комфортні умови перебування та обслуговування.

Ми маємо великий досвід

ISIDA одна з перших в країні освоїла допоміжні репродуктивні технології, які дали надію на народження дитини в тих випадках безпліддя, які раніше вважалися безнадійними. Ми і сьогодні застосовуємо новітні методики і технології лікування безпліддя, оперативного лікування гінекологічних захворювань, виходжування недоношених дітей.

Нас відрізняє експертність

Кожен з наших лікарів – професіонал з багаторічним досвідом, більшість з них мають вищу кваліфікаційну категорію, науковий ступінь в медицині. Лікарі стажуються за кордоном, є членами міжнародних професійних асоціацій, а також навчають колег з інших медичних центрів.

Маючи експертизу і надаючи медичні послуги високої якості, ми активно реалізуємо принцип "із рук в руки" в роботі різних відділень і служб клініки. Завдяки такому підходу ми досягаємо оптимальних медичних результатів і створюємо умови, максимально комфортні для пацієнтів.

Ми даємо вам впевненість і гарантуємо безпеку

Безпека пацієнта і прогнозований результат лікування – найважливіші показники надійності медичного центру. Один з основних принципів роботи нашої клініки – це суворе дотримання стандартів, що дозволяє нам гарантувати повну епідеміологічну безпеку. В 2006 році клініка ISIDA отримала міжнародний сертифікат якості ISO 9001 і підтверджувала його протягом 8-ми років, а вже в 2016 році ми успішно пройшли незалежний аудит і отримали повний (Full) сертифікат міжнародної акредитації лікувальних установ по британському стандарту QHA Trent.

Отримання сертифікату підтверджує: більшість процесів в ISIDA відповідають всім міжнародним стандартам якості в охороні здоров'я, а також допомагають усвідомити, в якому напрямку нашій клініці розвиватися далі в області якості, оскільки вдосконалення - нескінченно.

Ми володіємо ресурсами

Наші клініки обладнані сучасною, безпечною та точною апаратурою, що дозволяє швидко і чітко поставити діагноз, вести постійний моніторинг і здійснювати якісне лікування. Пологовий зал і операційні блоки оснащені спеціальною системою очищення повітря і стерилізації, завдяки чому показники безпеки в клініці ISIDA знаходяться на високому рівні. У клініко-діагностичної лабораторії працює інформаційна система, яка передбачає штрих-кодування біологічного матеріалу.

Ми розвиваємося

Протягом двадцяти чотирьох років клініка ISIDA асоціювалась Україні з лікуванням безпліддя. 10 років тому років тому клініка відкрила перший в країні недержавний пологовий будинок з європейським рівнем обслуговування, а також відділення гінекології і операційний блок. За цей час в стінах клініки з'явилися на світ більше 13 000 дітей. На сьогодні у нас також доступний новий напрямок – педіатрія.

Ми продовжуємо розвиток: з 2010 року ми відкрили 3 відділення. Уже зараз в основний клініці і підрозділах працює більше 800 співробітників, а загальна площа клінік становить майже 11 тис. кв. м. Ці показники свідчать про те, що ISIDA є однією з найбільших приватних клінік в Україні.

Кабінет УЗД

Кабінет прийому

Денний стаціонар

Палата

Кабінет прийому

Кабінет прийому

Кабінет прийому

Відео

Відгуки про клініку

04 березня 2022 р. 19:46

Профессионализм, внимание и забота!

Профессионализм, внимание и забота! Сопровождение беременности и роды в клинике с доктором Фирсовой - положительный опыт, внимание и профессионализм доктора. Работа с клиентами (страховые случаи) - Анастасия Карабута - профессионализм и 24/7 готовность помочь/решить вопрос.

Татьяна
09 вересня 2021 р. 11:56

Теперь я знаю, где выдают счастье:)

Теперь я знаю, где выдают счастье:) Клиника Исида. В ней работают настоящие волшебники:) Я сопровождала всю беременность и рожала в этом чудесном месте, а теперь и дочечка наблюдается в педиатрии Исиды. Простым мой случай сложно назвать, но именно благодаря высокому профессионализму персонала, позитивному настрою и отношению, безупречной организации всех процессов я сейчас наслаждаюсь каждым мгновением с моим ангелочком:) За вторым - только в Исиду! Глубокая благодарность и низкий поклон каждому доктору, медсестре, каждому сотруднику Исиды! Валерия Вениаминовна Рахубинская сопровождала мою беременность в Исиде на Печерске, в процессе родов сменилось несколько бригад докторов: Владимир Иванович Банников, Виталий Викторович Зинченко - безгранично благодарна вам за мое счастье!:)

Ольга
06 вересня 2021 р. 18:53

Выше ожиданий!

Спасибо профессионалу своего дела Горбачевой Дарье! Мой сын (5 лет) увлекся и так старательно исполнял задания, теперь дома в форме игры тренируем букву "р"! Выше ожиданий! Спасибо за полезную информацию и рекомендации!!!!

Виктория
22 липня 2021 р. 12:57

Cпасибо

Cпасибо

Наталия
07 липня 2021 р. 17:24

Это все оставляет общие очень приятные впечатления

Клиника не только держит уровень уже много лет, но и улучшает его! Очень нравится слаженое сообщение между врачами и филиалами клиники! Пациента никто не бросает, а ведут до конца. Хочу выразить свою благодарность врачу-гинекологу Червак Наталье Николаевне! Очень оперативно и вовремя установив диагноз направили меня на операцию в центральное отделение клиники где уже сразу, слаженно сработали, приняли, великолепно прооперировали (отдельная благодарность за работу и профессионализм Семко Александру Францовичу. Мало того, что отпустили домой только ПОЛНОСТЬЮ убедившись, что мое состояние в порядке после операции, но и лечащий врач Червак Н.Н. пообщалась со мной после операции, хотя это совсем разные отделения! Это все оставляет общие очень приятные впечатления, поэтому решила обязательно оставить свой отзыв и пожелать процветания и благодарных счастливых клиентов!

Горбенко Вероника Александровна
29 червня 2021 р. 19:59

С выбором клиники сомнений не было!

Я имела уже удовольствие рожать в Вашей клинике в 2014 году и осталась ОЧЕНЬ довольна абсолютно всем!!! Сейчас мне пришлось оперироваться (гистерорезектоскопия-полипэктомия) в Вашей клинике (с выбором клиники сомнений не было!). Хочу оставить свой отзыв и благодарность всему персоналу этой прекрасной клиники, а особенно хирургу Семко Александру Францовичу за великолепно проведенную работу!!! Спасибо огромное!!! Уровень клиники чувствуется сразу, за 7 лет с моего последнего пребывания в клинике все только улучшилось, внимательные и професиональные врачи, вежливые и оперативные девочки на рецепшине. Хорошее сообщение между филиалами клиники и врачами. Пациента ведут слажено и до конца. Процветания ВАМ и множество благодарных клиентов!

Горбенко Вероника Александровна
29 червня 2021 р. 19:38

Впервые встречаю врача, который исцеляет людей

Впервые встречаю врача от Бога, который исцеляет людей, не только своим профессиональным отношением, а и человеческими качествами. Огромная благодарность Мовчану Юрию Валентиновичу и его команде за профессионализм, который помогает людям быть здоровыми.

Орехова Людмила Анатольевна
18 червня 2021 р. 09:23

Наші принципи

Якість

Ми дотримуємося високих стандартів в роботі, щодня піклуючись про здоров'я і благополуччя наших пацієнтів

Інновації

Слідкуємо за медичними тенденціями у світі. Переймаємо кращі практики. Впроваджуємо нові технології.

Прагнення до досконалості

Прагнемо надавати якісні послуги та найкращий сервіс. Для цього постійно підвищуємо професійну кваліфікацію, обмінюємось досвідом з колегами та впроваджуємо найновіші підходи.

Відповідальність

Уважно ставимось до потреб наших пацієнтів та з усією відповідальністю дотримуємось усіх обіцяних стандартів якості та сервісу. У своїй діяльності керуємося законодавчою базою та етичними принципами.

Орієнтованість на пацієнта

Наша мета - чути Вас, розуміти Ваші особисті потреби та давати саме те, що Вам потрібно. Цінуємо Вашу думку та дякуємо, що допомагаєте бути краще!

Новини, заходи